30-dniowy Plan Treningowy - Precz z Oponką i Boczkami

Witaj na 30-dniowym wyzwaniu “Precz z oponką i boczkami”. Jest to już nasze szóste wyzwanie w tym roku - ostatnie przed wakacjami. Zastanawiasz się czy to wyzwanie jest dla Ciebie? Jeżeli zmagasz się z tkanką tłuszczową na brzuchu lub innych partiach ciała - Tak to wyzwanie będzie dla Ciebie!

Treningi są przeznaczone dla osób chcących dokonać zmiany.. zmiany na lepsze. Wyzwanie Precz z oponką i boczkami ma na celu zmotywowanie Was do systematycznych treningów w których skupimy się na spalenie tkanki tłuszczowej z całego ciała. Oczywiście w szczególności skupimy się na brzuchu.
reklama

30 dniowy plan treningowy jest tak skomponowany, że nie poczujesz nudy i monotonii. Każdego dnia będzie czekał na Ciebie nowy trening. W ten sposób motywacja jest cały czas na najwyższym poziomie ponieważ nie wiesz co Cię czeka jutro. Tego typu wyzwania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dlatego postanowiliśmy ponowić formę wyzwania.


Treningi w wyzwaniu trwają od 30-60 minut. Przypominamy, że każdego dnia czeka na Was nowy trening. Stworzyliśmy PlayListy - możecie je znać z poprzedniego wyzwania 30-dniowego na płaski brzuch.

Każdy trening zawiera rozgrzewkę, trening główny oraz stretching na samym końcu . Dodatkowo, w tym wyzwaniu wystarczy, że klikniecie raz na play - wówczas nagrania same będą się zmieniały za pomocą playlist youtube.

reklama

Jak widzicie będzie się działo..Przed pamiętajcie o dokładnych pomiarów ciała.

Jak dokonywać pomiaru obwodów ciała? >> Kliknij TU
Tabela do wpisania wyników pomiarów >> Kliknij TU

Zobacz Metamorfozy naszych fanów >> Kliknij TU


Poniżej znajdziecie kalendarz, który możecie pobrać i wydrukować.

Pobierz

WAŻNE:

1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło)
4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony
5. Przy niektórych treningach będą nam potrzebne ciężarki, które możecie zastąpić butelkami z wodą.
6. Wyznacz sobie cel na wakacje 2015 – zapisz go na kartce! Wrócisz do tego w lipcu :)

Kilka informacji o treningach:

Treningi zostały podzielone na tygodnie 4 tygodnie. W pierwszym tygodni znajdziecie treningi od 1-10 dnia. Kolejny tydzień zaczyna się od treningu dzień 11 do 17. Trzeci tydzień to treningi na dni 18-24. Ostatni tydzień to treningi 25-30. Cały czerwiec trenujemy!

Treningi trwają około 30-60 minut (kilka filmików, które dają nam cały trening). Dla ułatwienia są w playlist. Co to oznacza? Tylko i wyłącznie ułatwienie dla Was :)

Wystarczy, że uruchomicie trening na dzisiejszy dzień i nie musicie ruszać się już z maty. Po skończonym jednym treningu, kolejny trening uruchomi się automatycznie. Poniżej przedstawiam screen jak to wygląda w praktyce.

Wyjaśnienie dotyczące playlisty:


W niektórych treningach będziecie potrzebowali dodatkowych narzędzi.

-Ciężarek - można zastąpić butelkami z wodą
-maty
-ręcznik
-zawsze - pozytywne nastawienie :)

Poniżej znajdziecie trening na poszczególne dni:Po zakończeniu treningu pamiętajcie o tym, aby napisać swoje odczucia po treningu. Napiszcie jaki dzień zrobiliście + trening zrobiony + Wasze Imię! - W ten sposób będziemy się motywować/rywalizować ze sobą :)

***** UWAGA!
Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
30-dniowy Plan Treningowy - Precz z Oponką i Boczkami Reviewed by MotywacjaNonStop on 12:00 Rating: 5

13 komentarzy:

 1. No to robię pierwszy trening dzis, nie ma co czekać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie miałam zacząć 30-dniowe wyzwanie na płaski brzuch, teraz zastanawiam się czy może lepiej skusić się na to wyzwanie. Jesteście w stanie określić, które może być efektywniejsze? /E

  OdpowiedzUsuń
 3. Wezmę udział! :)
  /Olka

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy trening zaliczony! Dziękuję za motywację! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, od jutra też zaczynam :) Monika

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy trening zaliczony, niektóre ćwiczenia cieżkie, ale da się je wykonać, jak się chce ;). Mega satysfakcja.

  OdpowiedzUsuń
 7. 2 dzień zaliczony! Choć dzisiejszy troszkę mniej mi się podobał i mi się dłużył, prowadząca jakoś mnie nie przekonała do siebie, ale i tak się zmęczyłam :) Pozdrawiam ! Gosia

  OdpowiedzUsuń
 8. zrobione :) Ewa44 dzień 3

  OdpowiedzUsuń
 9. Wczoraj zaczełam z małym opóźnieniem, wic mój pierwszy dzień wypadł w środe, było mi mało :) zrobiłam dodatkowo ramiona z ciężarkami. Dzis mój drugi dzień zrobiony! wieczorem dodam wewnętrzne partie nog i lydki :) Pozdrawiam cwiczacych :). @Ulkosia

  OdpowiedzUsuń
 10. dzień trzeci zaliczony :) pozdrawiam @Ulkosia

  OdpowiedzUsuń
 11. Właśnie skonczylam 4! Fitness blender uwielbiam, kanal obserwuje i wykonuje od dłuższego czasu, jednak tego treningu jeszcze nie robiłam. Czuje się swietnie zajechana :) To jest mój ulubiony wyciskacz :) Dziekuje! @Ulkosia

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzień 1 w 100% zaliczony, choć z jednym ćwiczeniem miałam problem, lecz to mnie nie zniechęciło. Mega satysfakcja, mam nadzieje, że wytrwam.
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 13. 2 dzień już za mną ! Było ciężko Ale dałam radę :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.