Rewelacyjny Trening Na Krągłe Pośladki i Smukłe Uda! [wideo]

Jeżeli szukasz szybkiego, ale bardzo skutecznego treningu na wyszczuplenie ud i podniesienie pośladków ten trening będzie dla Ciebie. Podczas 10 minutowego treningu wykonujemy 10 różnych ćwiczeń. W ten sposób pracują nie tylko pośladki czy uda, ale także mięśnie brzucha.

Postanowiliśmy stworzyć nowy dział na blogu, w którym będą znajdowały się treningi wideo na poszczególne partię ciała. Znajdziecie tu najlepsze treningi z YouTube. Każdy trening będzie zawierał filmik + nasz opis. Nie ma na co czekać - zabieramy się za trening!

reklama


Trenujemy dziś z Rebecca Louis, która prezentuje nam ćwiczenia na uda oraz pośladki. Podobno są to ulubione ćwiczenia Kim Kardashian. Trening trwa 10 minut, a do jego wykonania potrzebujecie maty oraz hantelków (znajdziesz je tutaj) lub butelek z wodą. Trening ten jest idealnym uzupełnieniem treningu głównego. Przed rozpoczęciem tego zestawu ćwiczeń pamiętajcie o rozgrzewce oraz stretchingu po jego zakończeniu.Opis ćwiczeń:

#1 Pierwsze ćwiczenie rozpoczyna się w 16 sekundzie nagrania.
Połóż się na plecach, nogi ugnij tak, aby móc podnieść biodra do góry. Podnoś biodra do góry i co WAŻNE nie dotykaj podłoża. Napinaj mięśnie brzucha i pośladków. Po kilku ruchach zatrzymaj się na górze i przytrzymaj tak kilka sekund.

#2 Drugie ćwiczenie rozpoczyna się w 1:12 minucie. Pozostajecie w pozycji, gdzie biodra są podniesione. W tym ćwiczeniu pracują Wasze nogi. Rozstawione sa na szerokość Twoich ramion. W tym momencie staraj się dotknąć kolanami.
reklama#3. Od 1:45 nogi są złączone, biodra nadal podniesione. Przytrzymujesz tą pozycję do 2:08.

#4 W tym ćwiczeniu będziecie potrzebowali hantelków lub butelek z wodą. Ćwiczenie zaczyna się w 2:21 minucie. Wstajemy i przygotowujemy się do wykonania tego ćwiczenia. Stań prosto, nogi rozstaw poza szerokość ramion. Wykonujemy standardowe przysiady/squat, lecz z obciążeniem. Wykonujemy to ćwiczenie przez 40 sekund.

#5. Ćwiczenie to wykonujemy przez 30 sekund rozpoczyna się w 3:05 minucie. Pozycja początkowa jest taka sama, jak w poprzednim ćwiczeniu. Jedyna różnica jest taka, że podczas wykonywania squat dotykamy ziemi.

#6 Ćwiczenie rozpoczyna się w 3:40 minucie. Pozycja początkowa jest taka sama, jak w poprzednim ćwiczeniu. Zrób przysiad i zatrzymaj się w tej pozycji. Zrób skłon do przodu. W tym momencie podnieś ręce do góry.

#7 Od 4:08 minuty robimy przysiad/squat. Zatrzymujemy się w tej pozycji przez 40 sekund.
Po 40 sekundach robimy szybki marsz i ponawiamy to ćwiczenie przez kolejne 30 sekund. Robimy ponownie szybki trucht i wykonujemy to ćwiczenie przez 20 sekund.

#8 Od 5:51 minuty rozpoczynamy wykonywać kolejne ćwiczenie. Do tego ćwiczenia będziecie potrzebowali “podpórki”. Stań prosto, następnie przed sobą umieść hantelki i złap je. Podnieś jedną nogę do góry i opuść ją. Robimy wymachy jedną nogą. Po wykonaniu tego ćwiczenia na jedną nogę zmieniamy nogę.

#9 Kolejne ćwiczenie rozpoczynamy w 7:12 minucie. Pozycja, w jakiej rozpoczynamy to ćwiczenie to plank tzw. deska. Następnie staraj się dotknąć łokcia prawą nogą. Postępuj tak samo z drugą. Staraj się robić to ćwiczenie najszybciej, jak potrafisz. Po 40 sekundach, zrób krótką przerwę i wykonuj to ćwiczenie przez kolejne 30 sekund.

#10 Od 8:42 minuty wykonujemy kolejne ćwiczenie. Tym razem robimy wykrok w przód, a następnie w tył, unosząc ręce przed siebie. Podczas wykroku staraj się trzymać nogi tak, aby tworzyły kąty 90 stopni podczas ugięcia. Wykonuj to ćwiczenie na jedną, a następnie na drugą nogę.

Przed rozpoczęciem poniższego treningu zapoznaj się z ćwiczeniami - opis znajdziesz powyżej


Czy czujecie swoje mięśnie?
Powodzenia!!
Rewelacyjny Trening Na Krągłe Pośladki i Smukłe Uda! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:56 Rating: 5

3 komentarze:

 1. Serdecznie polecam te ćwiczenia. Są krótkie ale dają fajne efekty. Na początku mogą też sprawiać trudności z wytrzymaniem danej pozycji, jednak z każdym następnym treningiem to juz czysta przyjemość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzamy się z Tobą w 100% :) Ćwiczenia są rewelacyjne :)

   Usuń
 2. Pomysł z filmikami świetny! Oby było ich więcej. Rok 2016, rokiem duuużej zmiany :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.