Trening Na Zewnętrzną Stronę Ud i Tzw. Bryczesy! [ćwiczenia]

Dla wielu kobiet “bryczesy” na biodrach stanowią jeden z największych problemów i kompleksów, który w niektórych przypadkach może znacząco zepsuć ich podejście do życia. Co więcej ten problem dotyczy nie tylko pań o obfitych kształtach, ale także tych szczuplutkich. Zauważono, że podczas utraty zbędnych kilogramów w większości przypadkach centymetry rewelacyjne spadały w górnych partiach ciała, natomiast w dolnych pozostawały bez zmian.
reklama
W związku z tym w ostatnich latach coraz więcej kobiet, borykających się z tym problemem skłoniło się ku liposukcji. Zabieg chirurgiczny jest oczywiście sposobem na wyeliminowanie “bryczesów”, jednak nie o to nam chodzi - tu stawiamy na naturalne, nieinwazyjne sposoby. Aby usunąć znienawidzone centymetry na biodrach konieczna jest ciężka praca. Przede wszystkim to kompleksowe podejście, które składa się z odpowiedniego odżywiania, ćwiczeń oraz dodatkowo masaży i innych środków do pielęgnacji skóry.

Trening Na Zewnętrzną Stronę Ud i Tzw. Bryczesy! [ćwiczenia]
źródło: https://www.pikrepo.com/fpycr/two-women-doing-yoga

Odżywianie
reklama
Nie muszę przypominać, że nie przestrzeganie diety wpłynie tylko i wyłącznie na to, że nie wygrasz z tkanką tłuszczową na swoich biodrach. Wiele kobiet uważa, że podczas odchudzania najlepiej nic nie jeść. Jest to oczywiście błędne myślenie. Musisz jeść! Komponując swoje posiłki stawiał na zdrową żywność. Należy więc koniecznie rozważyć swój reżim dietetyczny. Staraj się jeść małe porcje i starannie przeżuwać każdy kęs. Zróżnicowana dieta wyłączająca tłuszcze pochodzenia zwierzęcego oraz węglowodany proste pomoże w osiągnięciu celu. Unikanie gazowanych napojów, majonezu, słodyczy czy ciast, zrekompensuje się wyglądem Twojego ciała. Staraj się jeść więcej warzyw i owoców. Twoja dieta powinna składać się także z chudego mięsa, ryb oraz nabiału. Ponadto nie zapominaj
o wypijaniu co najmniej 2 litrów wody dziennie.

Ćwiczenia

Aby pozbyć się “bryczesów‘ konieczne jest wykonywanie codziennych ćwiczeń fizycznych. W walce o szczupłe uda, pomocne będzie włączenie ćwiczeń cardio tj. bieganie, skakanka, rowerek stacjonarny. Trening cardio przyspiesza pracę serca, co skutkuje szybszym metabolizmem i spalaniem większej ilości tkanki tłuszczowej. Wykonywanie 30 minut cardio w połączeniu z poniższymi ćwiczeniami przyniesie Ci upragnione efekty. Ćwiczenia wykonaj po 20 powtórzeń każde w 3 seriach.  
reklama

Na kolejnej stronie przygotowaliśmy ćwiczenia, które pomogą Wam pozbyć się bryczesów.


1 z 2
Trening Na Zewnętrzną Stronę Ud i Tzw. Bryczesy! [ćwiczenia] Reviewed by MotywacjaNonStop on 15:23 Rating: 5

2 komentarze:

  1. a co to są "bryczesy"... oprócz tego że są na biodrach?

    OdpowiedzUsuń
  2. Aktywność fizyczna to na pewno niezawodny sposób żeby pozbyć się nadmiaru tłuszczyku z newralgicznych miejsc jednak jest również alternatywa dla ćwiczeń np. zabiegi medycyny estetycznej jak np. lipoliza iniekcyjna. Są bardzo chwalone a zrobić je można w salonie medycyny estetycznej Bellisana w Warszawie.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.