10 Intensywnych Ćwiczeń na Jędrne Pośladki i Uda! [wideo]

Trening na nogi i pośladki, który zawiera 10 unikalnych ćwiczeń. Trening powinny wykonywać osoby, które chcą zmienić wygląd swoich uda i pośladków. Jeżeli zmagasz się z cellulitem wykonuj poniższe ćwiczenia systematycznie, a zobaczysz ogromną różnicę.
reklama
Dzięki takim ćwiczeniom zadbasz o spalenie tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach Twojego ciała. Poniższy zestaw będzie idealnym uzupełnieniem treningu głównego. Jeżeli nie masz czasu na to, aby zrobić długi trening.. zrób poniższy, dodając do niego rozgrzewkę na samym początku i na końcu stretching. Do wykonania poniższego treningu nie potrzebujesz dodatkowych przyrządów.Poniżej znajdziecie opis każdego ćwiczenia, a na kolejnej stronie trening wideo

#1 Rozpoczynamy - 26 sekundzie nagrania. Stań prosto z złączonymi nogami, unieś ręce i złącz dłonie przed sobą, na wysokości klatki piersiowej. Po przyjęciu odpowiedniej pozycji opuść pośladki tak, jakbyś chciała robić lekkie przysiady, a następnie podnieś się do góry. Pulsujemy.. Plecy proste.

#2 Drugie ćwiczenie rozpoczyna się w 55 sekundzie. Jesteś cały czas w pozycji pierwszej, nogi ugięte, ręce złączone. Następnie prawą nogę skieruj w prawą stronę tak, żeby zrobić wykrok w bok (cały czas na ugiętych nogach). Po przejściu w prawo opuszczasz lekko pośladki. Wracasz do pozycji początkowej i ponownie opuszczasz pośladki.. w momencie zmiany pozycji lekko opuszczasz pośladki, następnie unosisz je i wykonujesz wykrok/powrót.

#3 Trzecie ćwiczenie rozpoczyna się w 1:38 minucie. Przyjmuj pozycję z pierwszego ćwiczenia, jedynie Twoja prawa noga powinna znajdować się poza szerokością barków.. Ćwiczenie polega na tym, aby zrobić kopnięcie w bok, wrócić do pozycji początkowej, gdzie utrzymujemy prawą stopę na palcach. Ręce podczas wykopu skieruj za siebie.

#4 Czwarte ćwiczenie rozpoczyna się w 2:10 minucie. Skaczemy do góry! Stań prosto z lekko ugiętymi nogami. Nogi rozstaw na szerokość Twoich barków. Ręce znajdują się przed Tobą na wysokości klatki piersiowej, złączone. Ćwiczenie polega na tym, aby z tej pozycji zrobić skok w górę. W momencie, kiedy wykonujemy skok w górę prostujemy kolana i wracamy do pozycji początkowej. Ręce podczas skoku skierowane są do tyłu. Staraj się robić to, jak najciszej.. czyli skaczesz z palców i na nie wracasz.

#5 Od 2:27 minuty rozpoczynamy drugą serie ćwiczenia. Wykonujesz ćwiczenie z punktu 1.

#6 Od 3 minuty wykonujesz ćwiczenie z punktu drugiego na drugą nogę.

#7 Od 3:35 minuty wykonujesz ćwiczenie z punktu 3 - wykop w bok lewą nogą

#8 Od 4:08 wykonujesz ćwiczenie 4 - podskok w górę.

#9 Curtsy Lunges to ćwiczenie, które rozpoczyna się w 4:26 minucie treningu. Stań prosto, ręce umieść na biodrach. Ćwiczenie polega na tym, aby raz na prawą, raz na lewą stronę przenieść nogę w tył i skierować ją na bok. Wykonuj to ćwiczenie powoli, ale bardzo dokładnie.

#10 Plie Jump to ćwiczenie rozpoczyna się w 5:33 miucie. Stań prosto, nogi rozstawione poza szerokość barków, stopy skierowane na zewnątrz, ręce trzymaj na biodrach. Zrób przysiad, a następnie podskok do góry. Podczas podskoku złącz nogi i zrób ponownie przysiad. Po zrobieniu przysiadu, zrób podskok i wróć do pozycji początkowej. Trzymaj plecy proste.

#11 Kolejne ćwiczenie rozpoczyna się w 6:17 minucie treningu. Tym razem uklęknij na kolanach i oprzyj się na rękach. Ćwiczenie polega na tym, aby prawą nogę podnieść do góry i w bok, następnie opuścić ją. W ten sposób bardzo mocno pracują Twoje uda oraz pośladki.

#12 Od 7:11 minuty wykonujemy kolejne ćwiczenie. Delikatnie modyfikujemy poprzednie ćwiczenie. Przyjmij taką sama pozycję, lecz tym razem podnosimy prawą nogę do góry, następnie ją prostujemy, uginamy i opuszczamy.

#13 Rainbow to ćwiczenie, które rozpoczyna się w 7:40 minucie treningu. Przyjmuj pozycję z poprzedniego ćwiczenia, lecz prawa noga powinna być wyprostowana i skierowana lekko na bok. Ćwiczenie polega na tym, aby wyprostowaną nogę podnieś do góry i umieścić ją za lewą stopą. Wróć takim samym ruchem do pozycji początkowej.
reklama


#14 Od 8:21 minuty wykonujemy ćwiczenie z punktu 11 lecz na drugą nogę.

#15 Od 9:05 minuty wykonujemy ćwiczenie z punktu 12 lecz na drugą nogę.

#16 Od 9:39 minuty wykonujemy ćwiczenie z punktu 13 lecz na drugą nogę.


Udostępnij ten trening i wracaj do niego - Warto :)

Udostępnij na Facebooku

Trening jest rewelacyjny, dlatego warto go dodać do swoich treningów!10 Intensywnych Ćwiczeń na Jędrne Pośladki i Uda! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:48 Rating: 5

3 komentarze:

 1. Faktycznie super trening. 12 minut a zakwasy murowane czyli działa! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie super trening. 12 minut a zakwasy murowane czyli działa! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agata Marska4/02/2017 10:37 AM

  Od dwóch tygodni intensywnie ćwiczę na nogi i już widać pierwsze efekty, na pewno łydki znacznie bardziej zrobiły się wysmuklone. Mam tylko spory dylemat, czy ćwiczyć te same już sprawdzone ćwiczenia czy trochę je różnicować. Znalazłam takie zestawy open-youweb.com/jak-zrobic-trening-na-zgrabne-nogi ale nie wiem czy one także dadzą jakieś efekt, czy nie będzie to złym pomysłem tak mieszać różne ćwiczenia. Może ktoś coś doradzić?

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.