Rewelacyjna metamorfoza Emily Schromm

Na blogu znajdziecie bardzo wiele wskazówek, jak prawidłowo się odżywiać, zestawów treningowych oraz metamorfoz. Wszystkie metamorfozy, jakie były u nas opisywane należały do naszych fanek. Tym razem zrobiliśmy wyjątek. Postanowiliśmy opisać osobę spoza Motywacji Non Stop i tym samym zmotywować Was do zmiany swojego stylu życia. Jeżeli innym udało się osiągnąć wyznaczony cel, dlaczego nam ma się nie udać! Możemy wszystko, najważniejsze jest tylko odpowiedni plan.
reklama
Dzisiejszą motywacją będzie metamorfoza 26 letnia Emily Schrom. Jej historia jest o tyle ciekawa, że od samego początku była osobą bardzo aktywną. W wieku 17 lat grała na uniwersytecie w piłkę, gry sportowe nie były jej obce. Chodziła na siłownie, w której spędzała bardzo dużo czasu. Jej mama nauczyła ją, jak powinna się odżywiać.. czyli jeść zdrowo. Gdy miała 20 lat zaproponowano Emily udział w programie telewizyjnym The Real World or the first Challenge.. oczywiście zgodziła się, bo dlaczego miałaby odmówić.. Jej życie było bardzo intensywne i w wieku 21 lat postanowiła zmienić swoje życie. Nie była otyła, nie miała nadwagi, lecz nie była też zadowolona ze swojego wyglądu. Zdjęcie poniżej pokazuje, jak wyglądała Emily w tym czasie. Opisała swój wygląd następująco: Wszystko, co widziałam na zdjęciu było duże, nie-sportowe nogi. W głowie miała tylko myśl, że chce być silna, wysportowana, ale to nie była naprawdę ona.

źródło: facebook.com, www.womenshealthmag.com


Próbowała wszystkiego.. Zrezygnowała z posiłków, próbowała nawet tabletek odchudzających. Połączenie tabletek i braku posiłków skutkowało tylko utratą przytomności w drodze do domu. Chciała wyglądać inaczej i była zdesperowana, by osiągnąć swój cel za wszelką cenę. To, co robiła spowodowało tylko i wyłącznie ogromne szkody dla organizmu i efekt jojo. Przytyła kilka dodatkowych kilogramów.

Nadszedł pewien etap w jej życiu, w którym postanowiła wyjść z tego błędnego koła i przeprowadziła się do Kolorado. Niestety złe nawyki było bardzo ciężko zmienić.. nie czuła się piękna. Wstydziła się wyjść w stroju kąpielowym. 

W pewnym momencie powiedziała sobie dość! Postanowiła z dnia na dzień, że zmieni swoje życie i zadba o swoje zdrowie. Będzie tym człowiekiem, którym zawsze chciała być.. zdrowym, silnym i wysportowanym. Zaczęła szukać różnych zdrowych wskazówek. Rozpoczęła naukę, eksperymentowała.. W tym momencie poczuła, że żyje. Czuła, że ma kontrole nad wszystkim co robi. Była szczęśliwa, ponieważ znalazła swoją drogę. Pragnęła jednego - wyglądać pięknie i zdrowo. Udało się jej to osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i odpowiedniemu odżywianiu. Nie głodziła się, nie próbowała też skupiać się na suplementach odchudzających – to jest najgorsze co może być! Skupiła się na tym co dobre.. połączyła trening siłowy z cardio. Rozpoczęła takie ćwiczenia, jak Burpees i sprinty. Posiłki Emily wyglądały w ten sposób, że jadła bardzo dużo warzyw i białka. Organizm bardzo dobrze zareagował na taki rodzaj posiłków.

Jej metamorfoza była na tyle duża, że ludzie chcieli się dowiedzieć o niej coś więcej. Chcieli wiedzieć, jak to osiągnęła - jak sami możecie zobaczyć efekt jest rewelacyjny. Głównym elementem zmian w żywieniu okazała się też nietolerancja na gluten. Przez tą chorobę musiała diametralnie zmienić swoje posiłki, co okazało się w późniejszym czasie bardzo dobrym rozwiązaniem. Bóle brzucha ustały i trądzik, z którym walczyła 23 lata zniknął. Co najważniejsze po zmianach bez problemu osiągnęła piękny płaski brzuszek, którego można jej pozazdrościćJ

Profil Emily na Facebook ===> kliknij tu

Historia Emily pokazuje, że każdy z nas musi znaleźć swoją drogę. Najważniejsze jest to, aby mieć określony cel i do niego cały czas dążyć. Nie warto szukać rozwiązań w dodatkowych środkach medycznych. Wystarczy odpowiednie zdrowe odżywianie i systematyczne ćwiczenia. Metodą prób i błędów poznacie swój organizm i dzięki temu osiągnięcie sukces.

Warto poczuć się, że jesteście silne, seksowne, piękne… szczęśliwe i zdrowe. Jeżeli zaczniecie.. zobaczcie efekty!
reklama
Rewelacyjna metamorfoza Emily Schromm Reviewed by MotywacjaNonStop on 18:07 Rating: 5

2 komentarze:

 1. Super metamorfoza! Macie może jakieś, które są bardziej 'nasze'? tzn mam na myśli po ćwiczeniach z mel b, tiffany? wiele z nas je wykonuje, ale pomogłoby, gdyby zobaczyć jakieś efekty po nich :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Metamoroza Ani opisana na naszym blogu jest po wyzwaniu Total Body 1.. wyzwanie z Motywacji Non Stop :)
   http://motywacjanonstop.blogspot.com/2015/01/metamorfoza-ani-po-14-dniach-treningow.html

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.