Trening Brzucha - Wspomaga Likwidację Boczków i Uwidocznienie ABS! [wideo]

Jeżeli szukacie rewelacyjnego treningu na mięśnie brzucha - ten trening spełni Wasze oczekiwania. Dzięki 9 ćwiczeniom, które znajdziecie w tym treningu pracują wszystkie nasze mięśnie brzucha. Trening trwa tylko 7 minut, ale swoje robi.. Poczujecie swoje mięśnie brzucha. Jest to idealny trening dla osób szukających dodatkowych ćwiczeń do swoich treningów.


Trenujemy dziś z Rebecca Louis z XHit Daily. Poniżej znajdziecie trening oraz krótki opis każdego ćwiczenia. Pamiętajcie o tym, że każdy trening powinien rozpoczynać się rozgrzewką oraz stretchingiem. W ten sposób zadbacie o swoje zdrowie i lepsze efekty.
reklama
#1 the roll - rozpoczynamy trening w 30 sekundzie nagrania. Połóż się na plecach, wyprostowane nogi unieś do góry, ręce rozłóż na boki. Kiedy nogi masz w górze, utrzymuj je na mięśniach brzucha - opuszczaj je powoli. W momencie, kiedy nogi będą blisko ziemi ugnij je do siebie i ponownie wyprostuj. Rób to ćwiczenie przez 30 sekund.

#2 windmills - drugie ćwiczenie rozpoczynamy w 1:10 minucie. Pozycja początkowa jest taka sama, jak w poprzednim ćwiczeniu. Różnica polega na tym, że nogi dajemy w prawo i w lewo, tak, aby delikatnie dotknąć podłogi. Cały ciężar opiera się na mięśniach brzucha. Wykonuj to ćwiczenie razem z trenerką przez 30 sekund.
reklama#3 starfish crunch - trzecie ćwiczenie rozpoczyna się 1:45 minucie. Cały czas leżymy na plecach. Ręce powinny być rozłożone na boki. Nogi rozstawione ponad szerokość barków. Ćwiczenie polega na tym, aby prawą ręką dotknąć lewej stopy. Oczywiście, w tym momencie podnosimy nogę oraz rękę. Robimy to ćwiczenie na przemian, raz na jedną stronę raz na drugą.

#4 mountain climbers - czwarte ćwiczenie zaczyna się w 2:25 sekundzie. Zmieniamy naszą pozycję na standardową plank/deskę. Opierając się na rękach, przyciągamy na przemian raz lewe, raz prawe kolano do klatki piersiowej.

#5 russian twists - rozpoczynamy w 3:05 minucie. Pozycja początkowa tego ćwiczenia wygląda w ten sposób, że siadamy na macie. Nogi są ugięte w kolanach, plecy wyprostowane, lekko odchylone w tył. Starajcie się stworzyć swoim ciałem tzw. “pozycję C”. Jeżeli jesteście już w tej pozycji, robimy skręty tułowia wykorzystując ręce. Raz na prawą stronę, raz na lewą. Wykonujcie to ćwiczenie bardzo dokładnie przez 30 sekund. Jeżeli jesteście osobami zaawansowanymi podnieście nogi do góry - w ten sposób to ćwiczenie stanie się dużo trudniejsze w wykonaniu.

#6 spiderman planks - ćwiczenie rozpoczyna się w 3:42 minucie. Ćwiczenie to rozpoczynamy w pozycji plank. Następnym krokiem będzie ugięcie nogi i skierowanie jej na zewnątrz. Przytrzymujemy tą pozycję 30 sekund. Następnie zmieniamy nogę i postępujemy zgodnie z tym po powyżej.

#7 single leg drops - w 4:25 minucie rozpoczynamy kolejne ćwiczenie. Rozpoczynamy je tak samo, jak ćwiczenie pierwsze. Kładziemy się na podłodze i unosimy nogi do góry. Ćwiczenie polega na tym, aby trzymać nogi skierowane ku górze, a jedną z nich opuszczać do ziemi (nie dotykając jej). Robimy to naprzemiennie przez 30 sekund

#8 double leg circles - w 5 minucie rozpoczynamy to ćwiczenie. Pozostajemy w pozycji wcześniejszej, nogi są skierowane ku górze. W tym ćwiczeniu wykonujemy ruchy okrężne nogami w lewą stronę. Utrzymujemy nogi tylko na mięśniach brzucha. Po 30 sekundach wykonujemy to samo w drugą stronę.

#9 flutter kicks - ostatnie ćwiczenie wykonujemy przez 60 sekund i rozpoczyna sie ono w 6:10 minucie. Przyjmuj pozycję taka, jak przy pierwszym treningu. Nogi, które są podniesione podnosimy i opuszczamy do połowy..Wykonuj to ćwiczenie, jak najszybciej możesz. Powyższe ćwiczenia rewelacyjnie sprawdzą się jako trening dodatkowy. Trening trwa zaledwie 7 minut, ale poczujecie swoje mięśnie brzucha.  Na kolejnej stronie znajdziecie treningi wideo z powyższymi ćwiczeniami.
1 z 2Trening Brzucha - Wspomaga Likwidację Boczków i Uwidocznienie ABS! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:26 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.