5 Szybkich i Skutecznych Ćwiczeń Na Płaski Brzuch!

W dzisiejszym artykule chcemy zaprezentować kolejne ćwiczenia z cyklu ćwiczeń na płaski brzuch. Jeżeli systematycznie trenujecie na pewno jesteście już świadomi tego, że płaski brzuch można osiągnąć tylko stosując odpowiednią dietę oraz ćwiczenia. Jak ułożyć dietę oraz kilka propozycji znajdziecie tutaj. Treningi powinny składać się z treningów aerobowych tj. cardio czy interwały.
reklama
Są to treningi przeznaczone dla osób chcących spalić tkankę tłuszczową (zobacz, który trening byłby dla Ciebie lepszym rozwiązaniem kliknij tu).


Jeżeli macie już zaplanowaną dietę oraz treningi aerobowe należy też pamiętać o ćwiczeniach na poszczególne partie ciała. My dziś skupimy się na dodatkowych ćwiczeniach na piękny i płaski brzuch. Każde z ćwiczeń będzie dokładnie opisane oraz dodatkowo zamieścimy zdjęcie. Wybierzcie kilka ćwiczeń, które najbardziej się Wam podobają i dodajcie je do swoich treningów. Czasami wystarczy dodać lub zmienić mały element, aby osiągnąć sukces. Życzymy powodzenia i nie ma na co czekać… zaczynamy.. (Na samym dole w zakładce zobacz również znajdziecie inne nasze propozycje ćwiczeń. )

źródło: www.lunchpailsandlipstick.com

Pierwsze ćwiczenie:

Low-belly leg reach

Naszym celem jest six-pack, dlatego pamiętaj o dodaniu tego ćwiczenia do swoich treningów. Połóż się na macie na plecach, następnie podnieś nogi i ugnij je do 90 stopni, ręce umieść za głową. Pamiętaj o tym, aby podczas wykonywania tego ćwiczenia nie „ciągnąć” szyi oraz nie odrywać łopatek od podłoża. Rysunek A. W kolejnym etapie tego ćwiczenia wyprostuj nogi w kolanach i utrzymuj je nad ziemią -45 stopni– rysunek B.
reklama

Przytrzymaj nogi w tej pozycji 3-5 sekund – musimy poczuć mięśnie naszego brzucha. Wykonuj to ćwiczenie w 2 seriach po 10-15 powtórzeń.

1 z 5


5 Szybkich i Skutecznych Ćwiczeń Na Płaski Brzuch! Reviewed by MotywacjaNonStop on 15:50 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Podstawą na płaski brzuch jest dieta. Dieta pozwala pozbyć się tłuszczu i odsłonić brzuch, dopiero wtedy warto dołożyć do tego jakieś ćwiczenia, które podkreślą mięśnie. Jak dla mnie najtrudniejsze ćwiczenie na brzuch i jedne z najlepszych to leżenie na plecach, przytrzymywanie się rękoma za głową i unoszenie nóg nad głowę. Prawdziwy zabójca brzucha

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.