Niezawodny Trening Wyszczuplający Uda! [5 super ćwiczeń]

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego musimy popracować nad wysmukleniem ud. Jest to jeden z obszarów naszego ciała, które zawsze wymagają poprawy. Czy można w łatwy sposób wysmuklić uda? Płaski i piękny brzuch niestety nie osiągniemy w kilka tygodni.. tak samo jest z udami. Oczywiście wszystko jest możliwe. Musisz, jednak uzbroić się w cierpliwość i wykonywać poniższe ćwiczenia systematycznie.
reklama
Chcę Wam pokazać ćwiczenia, które według nas są najlepsze na wyszczuplenie ud. Każde ćwiczenie będzie dokładnie opisane oraz dodatkowo zamieścimy informację, ile powtórzeń należy wykonywać. Tworzymy w ten sposób gotowy trening, który możecie wdrożyć już dziś.Ćwiczenia mają na celu spełnić Wasze marzenia o szczupłych i atrakcyjnych udach. Pamiętaj, że same marzenia nie wystarczą.. przestań marzyć i zacznij działać.

źródło: www.inmotionlife.com

Na samym początku musicie pamiętać o tym, aby rozgrzać swoje mięśnie przed wykonaniem poniższych ćwiczeń. Ćwiczenia na szczupłe uda będą wtedy bardziej bezpieczne – osiągniesz też lepsze efekty.

Przysiady z piłką

Jeżeli chodzi o ćwiczenia na pośladki czy uda nie ma lepszych ćwiczeń niż przysiad tzw. Squat. Jest to nieco inna forma treningu niż standardowy squat. Umieść piłkę na plecach między ścianą, a odcinkiem lędźwiowym Twoich pleców. Stań ze stopami
reklama
rozstawionymi na szerokość barków. Następnie zadbaj o to, aby Twoje ciało było skierowane do przodu, ugnij kolana i opuść całe ciało. Przytrzymaj kilka sekund, a następnie wróć do pozycji początkowej. Do treningu możesz dodać również obciążenie. Jeżeli nie masz piłki możesz to ćwiczenie wykonywać bez niej. Stań przy ścianie i wykonuj ćwiczenie z opisem powyżej. Wykonuj to ćwiczenie w 12 seriach po 5 powtórzeń. Odczekaj 30 sekund i przejdź do kolejnego ćwiczenia.

1 z 5Niezawodny Trening Wyszczuplający Uda! [5 super ćwiczeń] Reviewed by MotywacjaNonStop on 16:18 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Ciekawe propozycje, koniecznie muszę spróbować tego przy ścianie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje uda od zawsze pozostawiają wiele do życzenia ;/ Łydki mam całkiem szczupłe, a uda to rozlewający się tłuszcz. Zaczynam teraz ćwiczenia na nogi z moim swieżutko skompletowanym sprzętem domowym, tym razem musi się udać spalić trochę tłuszczu ;/

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.