O nas

Motywacja non stop powstała 4 stycznia 2014 roku. Pomysł powstał w momencie, kiedy sami postanowiliśmy zabrać się za swoje zdrowie. W sieci możecie znaleźć bardzo dużo motywacji, ale u nas jest inaczej. Motywacja jest codziennie – nie ma dnia przerwy … co pomaga nam i Wam w dążeniu do osiągnięcia swoich celów. Na samym początku mogliście nas znaleźć tylko i wyłącznie na naszym FanPage na Facebooku. Od września 2014 roku postanowiliśmy stworzyć blog, na którym będziemy dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami w tematyce fitness, ćwiczenia, dieta.

Motywacja non stop, jak sama nazwa wskazuje ma Was codziennie motywować do zmiany swoich „złych nawyków”. Zdrowy styl życia nie musi być nudny. Naszym mottem jest „Piękne ciało to tylko efekt uboczny”– najważniejsze jest nasze zdrowie, a dzięki ćwiczeniom i odpowiedniemu odżywianiu osiągamy ten cel!

Postanowiliśmy stworzyć 14-dniowe wyzwania, które mają na celu zmotywować Was do treningów. Wyzwania okazały się rewelacyjną motywacją do systematycznych ćwiczeń. Nie tylko zobaczyliście, że można zrzucić zbędne cm, ale również pokochaliście codzienne treningi - to jest dla nas największy sukces!

Jesteśmy parą zakochaną w zdrowym stylu życia i ćwiczeniach. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją i mamy nadzieje, że i Was tym zarazimy J

Pozdrawiamy i do usłyszenia na blogu

O nas Reviewed by MotywacjaNonStop on 18:48 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.