Aby zobaczyć wyrzeźbione mięśnie brzucha musisz jeść prawidłowo!

Jeżeli uważnie monitorujesz ilość spożywanych kalorii i tworzysz na jego podstawie deficyt, ale nie widzisz większych efektów musisz raz jeszcze zwrócić uwagę na to, co i jak jesz. Jeżeli Twoja dieta składa się głównie z niezdrowej, przetworzonej żywności, niestety nie zobaczysz większych efektów swojej pracy. Zasada 70/30 (lub 80/20) jest tu koniecznością.
reklama
Co najmniej 70% Twojej diety musi składać się ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów. Dopiero wtedy możesz zacząć oczekiwać nagrody w postaci wymarzonego six pack.

źródło: https://www.titicupon.com

Często wydaje się nam, że jemy zdrowo, jednak wdrożenie zbilansowanej diety wymaga trzymania się jej każdego dnia, każdego miesiąca. Jestem przekonana, że każdy z nam ma jedną rzecz, którą powinien wyeliminować z listy zakupów. I z reguły tą jedną rzeczą jest ulubiona przekąska, z którą trudno jest nam się rozstać. Przeciętnie taka przekąska dodaje nam 100-200kcal każdego dnia. Trzeba sobie zadać szczere pytanie: co muszę przestać kupować?

Twój abs oraz postępy zależą przede wszystkim od tego, co znajduje się w Twoim jadłospisie. Dążenie do utrzymania zdrowego odżywiania powinno zajmować od 70-80%
reklama
Twojego codziennego spożycia produktów. Niech komponowane posiłki będą paliwem dla Twojego ciała, które przełoży się na piękną sylwetkę i zdrowie.

2 z 2
Aby zobaczyć wyrzeźbione mięśnie brzucha musisz jeść prawidłowo! Reviewed by MotywacjaNonStop on 19:57 Rating: 5

3 komentarze:

 1. a jogurty typu activia jogobella z kawałkami owoców. ? wiem że lepszy by był naturalny i samej zroić z owocami ale ja nie lubie naturalnego ; (

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie jest to dobry wybór

   Usuń
  2. Spróbuj posłodzić jogurt naturalny syropem klonowym i dodać do niego owoce.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.