Skuteczny Sposób Na Uwidocznienie Sixpack Na Brzuchu!

Czy słyszałeś kiedyś, że budowę mięśni brzucha zaczyna się w kuchni? I niestety trzeba się z tym zgodzić w 100%, niech chce być inaczej. Niektórzy określają podział pracy nad mięśniami brzucha w proporcji 70% - kuchnia, 30% - trening. Natomiast niektórzy idą w bardziej rygorystyczny podział, podwyższając proporcję na 80% do 20% dla kuchni.
reklama
Kiedy starasz się schudnąć, większość Twoich wysiłków i efektów pojawia się dzięki prawidłowemu odżywianiu. Nie oznacza to jednak, że możesz od razu porzucić ćwiczenia, bo one i tak dają niewiele….nic bardziej mylnego.


Kiedy jesteś na diecie i starasz się stracić kilka kilogramów, a waga ani drgnie, oznacza to, że musisz przyłożyć większą uwagę na to co i ile jesz. Możesz trenować nawet 8 godzin dziennie, ale jeżeli będziesz jeść więcej kalorii niż spalasz, będziesz mimo to przybierać na wadze. Jest to jeden z powodów, dla których warto analizować i opracować dokładny jadłospis. Każdy z nas spala inną wartość kalorii wykonując nawet to samo ćwiczenie. Kalkulatory kalorii, które można znaleźć w internecie są oparte i tworzone w głównej mierze dla przeciętnego typu ciała.
reklama

Nie biorą one pod uwagę indywidualnych cech tj. skład ciała czy tempo przemiany materii. Jednakże w pewnym stopniu kalkulatory kalorii mogą pomóc w przybliżeniu monitorować ilość spożywanych kalorii, czy tworzenia deficytu podczas odchudzania.

1 z 2


Skuteczny Sposób Na Uwidocznienie Sixpack Na Brzuchu! Reviewed by MotywacjaNonStop on 19:58 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.