Wyzwanie Styczeń 2016 - Pierwszy Etap Przygotowań do Lata 2016 - edycja 2

Pierwszy Etap Przygotowań do Lata 2016 uznajemy oficjalnie za otwarty! Czas na poważnie ruszyć z miejsca i osiągnąć figurę taką, o jakiej marzysz bez wymówek, wykrętów oraz przekładania terminu na kolejny rok... Nowy rok oznacza nowe możliwości, których szkoda byłoby nie doświadczyć.

W tym roku seria wyzwań "Przygotowanie do lata 2016..." będzie wyglądała nieco inaczej niż w poprzednim roku. Do lata mamy sześć miesięcy i według nich podzielny etapy wyzwań. Tak pokrótce plan wyzwań będzie zawierał w pierwszej kolejności treningi cardio, dzięki którym spali się nadmiar tkanki tłuszczowej i nabierze kondycji. W dalszych częściach wyzwania będą miały wdrażane treningi z obciążeniem w celu wysmuklenia ciała. 
reklama


Małe wprowadzenie zakończone, czas przejść do wyzwania styczniowego 2016! Przygotowany plan treningowy został skomponowany tak, aby każdy dzień ćwiczeń był ciekawy, dzięki niepowtarzalności wykonywanych treningów. W ten sposób Twoja motywacja będzie cały czas na najwyższym poziomie.


W tym miesiącu popracujemy głównie nad spaleniem tkanki tłuszczowej, dzięki treningom cardio. Jednak nie zapominamy o innych ważnych partiach naszego ciała, które będziemy przy okazji wzmacniać. Treningi każdego dnia będą trwały 45 minut. Niektóre z treningów mogą być bardziej wymagające od innych, dlatego jeżeli poczujesz, że dane ćwiczenie jest zbyt wymagające dostosuj je do siebie. Zagospodaruj wymagany czas wyłącznie dla siebie i do dzieła.

Każdy trening zawiera rozgrzewkę, trening główny oraz stretching na samym końcu . Nie pomijaj żadnej części treningu, wszystkie są ważne i spełniają określone zadanie.

reklama


Jak widzicie będzie się działo..Przed pamiętajcie o dokładnych pomiarów ciała.
Jak dokonywać pomiaru obwodów ciała? >> Kliknij TU
Tabela do wpisania wyników pomiarów >> Kliknij TU
Zobacz Metamorfozy naszych fanów >> Kliknij TU


WAŻNE:
1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło)
4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony
5. Wyznacz sobie cel na wakacje 2016 – zapisz go na kartce! Wrócisz do niego w lipcu :)14-dniowe styczniowe wyzwanie to pierwsza faza przygotowań do lata 2016!


Moje rady dla Was:
Nie możemy się poddawać. Powiedz sobie dam radę!!
Jeżeli nie możesz wykonać jakiegoś ćwiczenia, odczekaj kilka sekund i wróć do ćwiczeń (we własnym tempie). Dopasuj trening do swoich możliwości. Treningi zostały tak ułożone, aby nie nudziło Wam się :) Wyciskamy z siebie siódme poty, ale mamy cel!! I do niego systematycznie dążymy!

 • Podchodźcie do ćwiczeń z humorem :)
 • Nie poddajemy się
 • Walczymy do samego końca
 • Walcz o każdą minutę treningu
 • Daj z siebie wszystko
 • Trzymaj się planu treningowego 
 • Zaplanuj odpowiednio posiłki i trzymaj się diety
 • Zrób pomiary ciała
 • Zrób zdjęcie
 • Treningi trwają zaledwie 45 minut – niech to będzie czas tylko dla Ciebie!
 • Zdrowie jest najważniejsze!


Kilka informacji o treningach:
Trenujemy z Tobą, dlatego wiemy, co możesz czuć, ale pamiętaj będzie rewelacyjnie. Głowa do góry i do dzieła.

Treningi zostały podzielone na dwa tygodnie. W pierwszym tygodni znajdziesz treningi od 1-7 dnia, przy czym 7 dzień będzie zawsze wolny od treningu). Kolejny tydzień zaczyna się od treningu "dzień 8". Tak, jak w poprzednim tygodniu, dzień siódmy - tu dzień 14 - będzie wolny.

Treningi trwają około 45 minut (w większości dni kompletny trening składa się z 2 nagrań, które odtwarzane będą po zakończeniu poprzedniego filmiku). Dla ułatwienia są w tzw. playliście. Co to oznacza? Tylko i wyłącznie ułatwienie dla Was :)

Wystarczy, że uruchomicie trening na dzisiejszy dzień i nie musicie ruszać się już z maty. Po skończonym jednym treningu, kolejny trening uruchomi się automatycznie. Poniżej przedstawiam screen, jak to wygląda w praktyce.

Wyjaśnienie dotyczące playlisty - przykład:

Trening tydzień 1 – Kliknij TU
http://motywacjanonstop.blogspot.com/p/14-dniowe-wyzwanie-na-paski-brzuch.html

Trening tydzień 2 – Kliknij TU
http://motywacjanonstop.blogspot.com/p/14-dniowe-wyzwanie-na-paski-brzuch_17.htmlŻyczymy powodzenia i ćwiczymy razem z Tobą!!
Po zakończeniu treningu pamiętaj o tym, aby napisać swoje odczucia po treningu. Napisz, jaki dzień zrobiłeś/aś + trening zrobiony + Twoje Imię! - W ten sposób będziemy się motywować, a zarazem rywalizować ze sobą :)

Pozdrawiamy
Motywacja Non Stop

***** UWAGA!

Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy treningowe. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
reklama


Wyzwanie Styczeń 2016 - Pierwszy Etap Przygotowań do Lata 2016 - edycja 2 Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:53 Rating: 5

8 komentarzy:

 1. Osobiście ta parka z fitnessblender.com rządzi jesli chodzi o dostosowanie idealnego zestawu pod siebie by razem cwiczyc. Rozne zestawy ćwiczeń i intensywności itd Jest i rozgrzewka i wyciszanie, nie to co Chodakowska.. wstań z kanapy i ogien..

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jutra zaczynam :D Do roboty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze jest wytrwać i być silnym! Zaciskamy zęby i jazda :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero dzić zaczęłam, ale czuję, że te ćwiczenia dużo mi dadzą! Teraz trzeba wytrwać! :D

   Usuń
 4. kiedy będzie następne wyzwanie :) Bo już doczekać się nie mogę :))
  Nie odpuszczamy działamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapisy już trwają! Rozpoczynamy 15-2-2016 :)
   https://www.facebook.com/events/1537791586513715/

   Usuń
 5. Dziś 2 dzień za mną, zaczęłam z dużym opóźnieniem, ale wiem, że warto. W końcu walczę o sylwetke na całe życie i dobre samopoczucie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiadomo że każdy ma inny start i trzeba zaczynać od innych ćwiczeń i najlepiej wcześniej. Na szczęście teraz jest jeszcze czas dla większości ludzi żeby dopracować swoją sylwetkę przed latem a żeby się choć trochę poprawić to zawsze jest najlepszy moment czyli właśnie w tej chwili. Często widzę w Saturn Fitness na Bielanach gdy ludzie przychodzą już w samo lato i dziwią się że nie widać efektów po pierwszym treningu :/ a gdyby przyszli chociaż we wiosnę to by mieli czas na zrobienie dużo lepszej figury :) IM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ!!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.