Wyzwanie Total Body 3

Witamy na trzeciej odsłonie ulubionego przez Was wyzwania "Total Body”. Jest to wyzwanie, podczas którego pracujesz nam każdą partią swojego ciała. Wcześniejsze wyzwania z tej serii trwały 14 dni, jednak tym razem zwiększyliśmy czas jego trwania do 24 dni. Więcej przyjemności w jednym miejscu....

Treningi we wcześniejszych wyzwaniach Total Body trwały około godziny, przez co nie każdy mógł znaleźć lub pozwolić sobie na przeznaczenie takiego czasu na ćwiczenia. Zmniejszyliśmy czas o połowę, dzięki czemu nikt nie będzie miał wymówek na to, aby nie poćwiczyć. W końcu 30 minut jest w stanie wygospodarować każdy z nas - zero wymówek.  Jednak to, że treningi trwają krócej nie oznacza, że ich wykonanie będzie "od tak o". Mniej znaczy więcej w tym przypadku. 
reklama


Przygotowany plan treningowy został skomponowany tak, abyś nie poczuł nudy i monotonii. Każdego dnia  będzie czekał na Ciebie nowy trening z nowymi wyzwaniami. W ten sposób Twoja motywacja będzie cały czas na najwyższym poziomie. Tego typu wyzwania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ponowić tę formę wyzwania.


Jak już wspomniano, treningi w wyzwaniu trwają około 30 minut. Jedne treningi będą przeznaczone do poprawy Twojej wydajności i kondycji, natomiast inne przyczynią się do wyrzeźbienia i ujędrnienia Twojego ciała.

Każdy trening zawiera rozgrzewkę, trening główny oraz stretching na samym końcu . Nie pomijaj żadnej części treningu, wszystkie są ważne i spełniają określone zadanie.

reklama


Jak widzicie będzie się działo..Przed pamiętajcie o dokładnych pomiarów ciała.

Jak dokonywać pomiaru obwodów ciała? >> Kliknij TU
Tabela do wpisania wyników pomiarów >> Kliknij TU
Zobacz Metamorfozy naszych fanów >> Kliknij TU

WAŻNE:

1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło)
4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony
5. Przy niektórych treningach będą nam potrzebne ciężarki, które możecie zastąpić butelkami z wodą.

Kilka informacji o treningach:

Treningi zostały podzielone na tygodnie 4 tygodnie. W pierwszym tygodni znajdziesz treningi na dzień od 1 do 7. Kolejny tydzień drugi zawiera ćwiczenia na dzień od 8 do 14. Trzeci tydzień to treningi na dzień 15 - 21 oraz czwarty tydzień to dni treningowe 22 -24.

W tygodniach od pierwszego do trzeciego ostatnie dni (7,14,21) są dniami wolnymi od ćwiczeń. W tym czasie nasze ciało odpoczywa i regeneruje się do pracy w następnych dniach. Dzień szósty każdego tygodnia jest dniem przeznaczonym na rozciąganie, rozluźnienie i uspokojenie mięśni.

Czwarty tydzień wyzwania składa się z ostatnich trzech dni, które będą dniami sprawdzającymi, jak pracowałeś podczas wyzwania. Ten tydzień zawiera najbardziej wymagające treningi z wyzwania. Pracuj przez całe wyzwanie i nie daj się tym ostatnim dniom...

W niektórych treningach będziecie potrzebowali dodatkowych narzędzi tj.

-hantle- można zastąpić butelkami z wodą
-mata
-ręcznik
-zawsze - pozytywne nastawienie :)

Poniżej znajdziecie trening na poszczególne dni:


Po zakończeniu treningu pamiętaj o tym, aby napisać swoje odczucia po treningu. Napisz, jaki dzień zrobiłeś + trening zrobiony + Twoje Imię! - W ten sposób będziemy się motywować/rywalizować ze sobą :)
reklama
***** UWAGA!
Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
Wyzwanie Total Body 3 Reviewed by MotywacjaNonStop on 14:01 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.