Wyzwanie Six Pack ABS- poziom 2

Witaj na drugim poziomie Wyzwania Six Pack Abs wg P4P  Właśnie zakończyliśmy czterotygodniowe wyzwanie, podczas którego wykonywaliśmy trening na mięśnie brzucha z poziomu pierwszego zaproponowanego przez P4P. Początki nie były łatwe, ale później wszystkim poszło rewelacyjnie. Przyszła kolej na kolejny poziom - level 2.


W wyzwaniu udział może wziąć każdy bez względu na płeć. Wyzwanie, które stworzyliśmy jest przeznaczone dla osób nieco bardziej zaawansowanych, jednak osoby z mniejszym stopniem zaawansowania mogą także podejść do niego. Muszą jedynie pamiętać, aby nie robić nic na siłę i wykonywać taką ilość powtórzeń, jaką będą w stanie. Większa wytrzymałość przyjdzie z czasem.
reklama


Obecne wyzwanie będzie trwało cztery tygodnie. Plan treningowy P4P jest skonstruowany tak, aby poprawić wygląd Twoich mięśni brzucha, wzmocnić je i uwydatnić. Trening w wyzwaniu wymusza pracę w warunkach tlenowych, co powoduje stymulację naczyń włosowatych mięśni brzucha oraz przepływ krwi w  tym obszarze. W skrócie im większy przepływ krwi, tym większe dotlenienie mięśni i ich wzrost.Metoda praktykowana przez P4P pobudza mięśnie do pracy przez cały okres treningu. Dzięki niej możesz uzyskać lepsze wyniki zwiększając lub zmniejszając czas powtórzeń między seriami. Pamiętaj, że uzyskanie najlepszych wyników wymaga czasu na regenerację, dlatego ćwiczenia nie są wykonywane dzień w dzień.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną trening możesz wynikać dwukrotnie w tej samej sesji treningowej. Trening trwa 8 minut, jednak nie oznacza to, że jest łatwy i przyjemny. Wręcz przeciwnie! Ćwiczenia wykonuj powoli, napinając mięśnie brzucha i rozluźniając je. Daj im szansę popracować!

reklama


* przed wykonaniem wyzwania z level 2 zapraszam Cię w pierwszej kolejności do wyzwania six pack abs wg P4P z level 1, który znajdziesz pod poniższym linkiem: http://www.motywacjanonstop.pl/2015/10/wyzwanie-six-pack-abs-4-tygodniowe-z-p4p.html


Jak widzicie będzie się działo..Przed pamiętajcie o dokładnych pomiarów ciała.

Jak dokonywać pomiaru obwodów ciała? >> Kliknij TU
Tabela do wpisania wyników pomiarów >> Kliknij TU
Zobacz Metamorfozy naszych fanów >> Kliknij TU

Poniżej znajdziecie harmonogram treningu rekomendowany przez P4P, który możecie wydrukować.


Poniżej znajdziecie drugi harmonogram do wyboru, który możecie wykorzystać w obecnym wyzwaniu opracowany przez nas.


WAŻNE:

1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło)
4. Przed rozpoczęciem ćwiczeń zrób rozgrzewkę, a po ich zakończeniu stretching.
5. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony

Poniżej znajdziesz trening na brzuch od P4P z poziomu 2.


Zobacz treningi na urządzeniu mobilnym >> klik

Po zakończeniu treningu pamiętajcie o tym, aby napisać swoje odczucia po treningu. Napiszcie, jaki dzień zrobiliście + trening zrobiony + Wasze Imię! - W ten sposób będziemy się motywować/rywalizować ze sobą :)

***** UWAGA!
Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
reklama
Wyzwanie Six Pack ABS- poziom 2 Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:38 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.