Niezawodny trening modelujący i ujędrniający biust! [ćwiczenia+wideo]

Od dłuższego czasu piszecie do nas o propozycję oraz zestawy ćwiczeń, dzięki którym będziecie mogły popracować nad wyglądem własnego biustu. Jeżeli szukasz rozwiązań prowadzących do ujędrnienia i podniesienia swoich piersi za pomocą ćwiczeń to jesteś w bardzo dobrym miejscu.
reklama
Chciałabym na wstępie zaznaczyć, że ćwiczenia choć poprawią wyglądu Twojego biustu, to jednak nie przyniosą cudownych rezultatów od tak. Podniesienie biustu będzie wynikiem pracy nad mięśniami piersiowymi (klatką piersiową) i ewentualną utratą nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dlatego bardzo ważna jest tu systematyczność, rutynowe podejście i realne oczekiwania. Trening biustu nie sprawi, że piersi z rozmiaru B wskoczą na rozmiar D.Mimo, że nie ma konkretnych ćwiczeń na podniesienie piersi, to jednak pewne mające na celu wzmocnienie mięśni piersiowych poprzez rozgrzeszanie ich oraz kurczenie mogą przyczynić się do podniesienia i poprawy wyglądu biustu. Aby uzyskać najlepsze efekty należy ćwiczyć minimum 2 razy w tygodniu. Każde ćwiczenie powinno być wykonane od 8-10 powtórzeń, dążąc do wykonania 3 serii. Pamiętaj, że jeżeli zaczynasz wybierz niższy pułap i mniejszą liczbę serii, aby uniknąć obrażeń podczas treningu. Wszystko stopniowo. Połączenie treningu na biust z cardio przyniesie szybsze, widoczne efekty. Trening siłowy pomoże Ci
reklama

wyrzeźbić ciało i podnieść biust, a cardio zadba o spalanie tkanki tłuszczowej. Wagę hantli dobierz do włąsnych możliwości - na początek 0,5-2kg wystarczą (hantle znajdziesz tutaj).
Na kolejnej stronie zobaczycie jakie ćwiczenia poprawią wygląd Waszego biustu.

1 z 3


Niezawodny trening modelujący i ujędrniający biust! [ćwiczenia+wideo] Reviewed by Motywacja Non Stop on 11:46 Rating: 5

5 komentarzy:

 1. piersi to jest tkanka gruczołowa a nie mięśniowa wiec u koiet które mają mały biust takie ćwiczenia mogą dać niewielki efekt jednak u kobiet które są chojniej obdarzone przez nature nie bedzie nic widac. Jedynie dobrze dobrany stanik sportowy w trakcie wysiłku i noszenie przez większosc czasu biustonosza na co dzien moze sprawić ze piersi będą mniej obwisłe niż gdyby tego stanika nie było..

  OdpowiedzUsuń
 2. Od początku maja systematycznie maszeruję 4-5 razy w tygodniu po 14-16 km, schudłam 4 kilogramy.... zmniejszył się też rozmiar biustu. Piersi już nie były takie atrakcyjne. Ale od 3 tygodni codziennie ćwiczę także na klatkę piersiową i rezultaty są widoczne... Przy regularnym treningu piersi znowu mogą być jędrne.... Gwarantuję

  OdpowiedzUsuń
 3. "choć poprawią wyglądu Twojego biustu", "od tak", "wzmocnienie mięśni piersiowych poprzez rozgrzeszanie ich" - serio? (i to tylko z pierwszej strony tekstu?) Może jakaś korekta przed opublikowaniem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Poprawę wyglądu moich piersi zauważyłam dopiero jak zaczęłam ich kompleksową pielęgnacje. Ćwiczenia to oczywiście podstawa (pływanie <3 !!!! ), ale są jeszcze inne sposoby np. nie spanie na brzuch, spanie w staniku (dla mnie niezastąpiony yajlee, nie uwiera i dobrze trzyma, dobry też do uprawiania sportów), do tego masaże naprzemiennie zimną i gorącą wodą, zwykłe masaże, no i oczywiście moje ukochane serum ujędrniające od farmony (niecałe 20 zł) :) Robię to wszystko od roku i moje piersi wyglądają super ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te ćwiczenia to jakiś żart! Istnieje dużo bardziej poważny i skuteczny trening, która stosowała już Marilyn Monroe - polecam poczytać sobie książkę http://www.fitnesslab.pl/trening-wiekszy-biust/ Polecam, bo sama trenuję od kilku tygodni i widać fajne efekty, zwłaszcza w połączeniu z opisanym tam japońskim masażem i dietą.

  OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.