Trening Cardio – Podkręca Metabolizm i Spalanie Zbędnych Kalorii! [wideo]

Pisaliśmy już o tym, który trening wybrać do spalenia tkanki tłuszczowej. Dziś chcemy Wam pokazać kilka ciekawych treningów, jakie możecie na spokojnie wykonywać w domu. Treningi są darmowe co jeszcze bardziej motywuje, aby z nich skorzystać.
Przypomnę tylko, że trening cardio jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Trening powinien trwać od 30-45 minut, lecz dziś zaprezentuje Wam również treningi tzw. dla „zapracowanych” trwające około 10 minut, lecz też dające w kość.
reklama
Bardzo ważnym elementem jest dobranie treningu do swoich możliwości, dlatego polecam Wam na samym początku zobaczyć każdy z treningów. 

Pamiętajcie oczywiście o rozgrzewce, która jest nieodłącznym elementem każdego treningu ==== > Kliknij Tu i zobacz rozgrzewki.

Oczywiście jak już się rozgrzejemy realizuje trening główny – ostatnim elementem i również bardzo ważnym jest stretching, który znajdziesz TU


Wysoka intensywność treningu cardio to jest to!
Każdy zapewne wie, że im wyższe tętno w trakcie wysiłku, tym większe efekty. W momencie kiedy zwiększamy tętno oraz pułap tlenowy nasz organizm produkuje więcej kwasu mlekowego. Im więcej jego powstanie – tym nasz organizm pozbywa się większej ilości testosteronu, adrenaliny czy hormonu wzrostu oraz zmniejsza się ilość insuliny co oznacza SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ. 

Ten rodzaj treningu jest rewelacyjny

Ja go polecam – przetestujcie również sami 

Koniec gadania zabieramy się za treningi

Poniżej kilka treningów 

Trening 15-minutowy


Trening 15-minutowy


25-minutowy Trening cardio


Trening 21-minutowy


Trening 27-minutowy cardioA Ty, który trening na dziś wybierasz? :)
Powodzenia!
reklama


Trening Cardio – Podkręca Metabolizm i Spalanie Zbędnych Kalorii! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 16:03 Rating: 5

3 komentarze:

  1. A czy ten trening jest cardio https://www.youtube.com/watch?v=uMHreHGYH9w

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam :)
    Czy treningiem cardio będzie chodzenie po bieżni tempem 7.0 na uniesieniu 12.0 przez 35-45 minutach?

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.