Trening Cardio – treningi wideo


Pisaliśmy już o tym, który trening wybrać do spalenia tkanki tłuszczowej. Dziś chcemy Wam pokazać kilka ciekawych treningów, jakie możecie na spokojnie wykonywać w domu. Treningi są darmowe co jeszcze bardziej motywuje, aby z nich skorzystać.


Przypomnę tylko, że trening cardio jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Trening powinien trwać od 30-45 minut lecz dziś zaprezentuje Wam również treningi tzw. dla „zapracowanych” trwające około 10 minut lecz też dające w kość.
reklama
Bardzo ważnym elementem jest dobranie treningu do swoich możliwości dlatego polecam Wam na samym początku zobaczyć każdy z treningów. 

Pamiętajcie oczywiście o rozgrzewce, która jest nieodłącznym elementem każdego treningu ==== > Kliknij Tu i zobacz rozgrzewki.

Oczywiście jak już się rozgrzejemy realizuje trening główny – ostatnim elementem i również bardzo ważnym jest stretching, który znajdziesz TU


Wysoka intensywność treningu cardio to jest to!
Każdy zapewne wie, że im wyższe tętno w trakcie wysiłku, tym większe efekty. W momencie kiedy zwiększamy tętno oraz pułap tlenowy nasz organizm produkuje więcej kwasu mlekowego. Im więcej jego powstanie – tym nasz organizm pozbywa się większej ilości testosteronu, adrenaliny czy hormonu wzrostu oraz zmniejsza się ilość insuliny co oznacza SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ. 

Ten rodzaj treningu jest rewelacyjny J

Ja go polecam – przetestujcie również sami J

Koniec gadania zabieramy się za treningi :)
Poniżej kilka treningów :)

Trening 10 minutowy


20 minutowy Trening cardio


Trening 45 minutowy cardio + trening na brzuch!A Ty, który trening na dziś wybierasz? :)
Powodzenia!
reklama


Trening Cardio – treningi wideo Reviewed by Motywacja Non Stop on 16:03 Rating: 5

3 komentarze:

  1. A czy ten trening jest cardio https://www.youtube.com/watch?v=uMHreHGYH9w

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam :)
    Czy treningiem cardio będzie chodzenie po bieżni tempem 7.0 na uniesieniu 12.0 przez 35-45 minutach?

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.