Metamorfoza Mateusza

Otrzymaliśmy kolejną rewelacyjną metamorfozę od jednego z naszych fanów. Chcemy na samym początku pogratulować Mateuszowi wytrwałości w dążeniu do celu. Sami możecie zobaczyć, że efekty są rewelacyjne. Efekty osiągnięte ciężką i systematyczną pracą. Mamy nadzieje, że metamorfoza Mateusza zmotywuje Was do systematyczniej pracy. Poniżej przesyłamy email od Mateusza oraz zdjęcia.
reklama
Witam, nazywam się Mateusz Rogalski, swoją przygodę z siłownią zacząłem ok 3 lat temu jednak to co robiłem na początku w ogóle miało mało wspólnego z przykładnym treningiem i zdrowym stylem życia.. Byłem mało dokładny nie trzymałem diety i odbywałem maksymalnie 3-4 treningi w miesiącu. Wszystko zmieniło się na początku 2013 roku, gdy doznałem szoku widząc, że cyferki na mojej wadzę wskazują bez mała 110 KG.. Stwierdziłem, że taka waga dla chłopaka w moim wieku (18lat) to nie wróży nic dobrego i czas najwyższy wziąć się za siebie. Czytałem dużo czasopism, artykułów na temat zdrowego stylu życia i zaczęło się..zaplanowane treningi były "święte" dieta rygorystycznie przestrzegana i potrafiłem odmawiać wszelakich słodkości, a że mam to szczęście i należę do grupy ludzi z wielką motywacją do działania i bardzo silną wolą od tamtego momentu aż do dziś opuszczam treningi tylko wtedy gdy naprawdę nie jest to możliwe (ale i tak odrabiam je gdy tylko nadarzy się okazja :)


Przez ten okres 2 lat udało mi się zgubić ok. 35 kg samego tłuszczu i zbudować trochę tkanki mięśniowej :) (mój bf wynosił 28% teraz to ok 6%) ponad 30 cm w talii a różnica ogólnej masy ciała wynosi 30 kg.


Aktualnie ważę 77-78 kg mam w talii 75/6 cm :) zaczynałem od 110 kg i w tali miałem również ok 110 cm. Siłownia i zdrowy styl życia stały się moją pasją, w tym roku udało mi się zdobyć kwalifikacje trenera personalnego kulturystyki i dietetyki i teraz chcę dzielić się motywacją z innymi i pomagać ludziom zmieniać swoje ciało ponieważ mogę porównać jak czułem się wtedy a jak czuję się teraz i naprawdę życzę tego wszystkim ;) Pozdrawiam Wszystkich i życzę abyście odnaleźli niegasnące źródło motywacji do pracy nad sobą. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i życzę Wesołych Świąt! :)
reklama
Metamorfoza Mateusza Reviewed by MotywacjaNonStop on 12:28 Rating: 5

4 komentarze:

  1. O jeny , jakie się ciacho zrobiło !!!!! O.o

    OdpowiedzUsuń
  2. Te zdjęcia to prawdziwa motywacja. Gratuluję!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. A mi tam się podobał i przed metamorfozą ;)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.