Zdrowe i skuteczne odchudzanie krok po kroku cz 2

2. Odchudzanie przyniesie efekty w momencie, kiedy zadbasz o odpowiednie porcje i godziny spożywanych posiłków.

Zrobiono wiele badań, które pokazały, że jeżeli chcemy stracić kilka zbędnych kilogramów, musimy się skupić na małych porcjach oraz systematycznych posiłkach. Spożywanie 5 posiłków dziennie w określonych odstępach czasowym sprawi, że Wasz organizm zacznie spalać niechciany tłuszczyk. Oczywiście posiłki muszą być w odpowiednich ilościach oraz zawierać w sobie wiele warzyw.
reklama
Pamiętaj o tym, że drugie śniadanie i podwieczorek powinny być mniejsze od pozostałych posiłków. Taki mały zabieg kosmetyczny sprawi, że zapobiegniesz spadom poziomu cukru we krwi – będzie to skutkowało dłuższym uczuciem sytości i niepodjadaniem. Dodatkowe wskazówki znajdziecie TU

3. Zaplanuj odpowiednie posiłki.

Powinniście już wiedzieć, jakie produkty będą dla Was najlepsze. Obliczyliście, ile kalorii potrzebuje Wasz organizm. Zaplanowaliście, w jakich godzinach będziecie spożywać posiłki? Przyszedł, więc czas na zaplanowanie posiłków. Planowanie – to jest klucz do osiągnięcia sukcesu. Zaplanujcie wszystko bardzo skrupulatnie?
Zaplanujcie i przygotujcie posiłki na kolejny dzień. Bardzo ciężko jest zdrowo się odżywiać w momencie, kiedy jesteśmy w pracy. Zazwyczaj nie mamy czasu na przygotowanie posiłku i sięgamy po szybkie dania. Oczywiście szybkie i zdrowe dania możemy przygotować sobie wcześniej w domu. Zobaczcie kilka propozycji na śniadanie, drugie śniadanie oraz lunch. 

Owsianka na śniadanie? Pyszności – Kliknij TU
Propozycje na zdrowy lunch lub drugie śniadanie, Kliknij TU
Zdrowe przekąski, które możesz zawsze zabrać do pracy – Kliknij TU

4. Skomponuj własne zdrowe posiłki.

Zdrowe posiłki nie muszą być nudne. Jeżeli poświęcicie kilka minut na przygotowanie jadłospisu będzie Wam dużo łatwiej trzymać się określonego planu. Wiemy, ze przygotowanie odpowiedniego jadłospisu może być trudne, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, które pomogą Wam w jego przygotowaniu. Poniższe artykuły mają Was zainspirować do stworzenia jadłospisu dla siebie. Jeżeli zobaczycie jadłospis dla diety 1600 kalorii - dopasujcie go do siebie. Obliczyliście już wcześniej, ile dziennie kalorii powinniście spożywać – teraz będzie Wam dużo łatwiej. Kliknij tu i zobacz przykładowy jadłospis 
reklama
W kolejnej stronie zobaczycie w jaki sposób powinniście przygotować Wasz organizm na zrzucenie wagi. Poruszymy najważniejsze kwestie jeżeli chodzi o nawadnianie organizmu, ale również dobierzemy odpowiednie ćwiczenia.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie krok po kroku cz 2 Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:54 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.