5 Sposobów Na Urozmaicenie Twojej Owsianki!

Codzienne jedzenie tego samego na śniadanie może być dość trudne do wytrzymania. Owsianka jest tego idealnym przykładem i kwintesencją całego zjawiska. Wiele osób nie jest w stanie spojrzeć na płatki owsiane, a co dopiero zjeść na śniadanie. A przecież dla osób aktywnych fizycznie nie ma nic lepszego. W połączeniu z innymi produktami jest pysznym i zdrowym śniadaniem, dającym energię na cały dzień.Dlaczego owsianka/płatki owsiane?

Płatki owsiane są pełne wartościowych składników odżywczych. Są bogate w beta-glukan, który spożywany regularnie może pomóc obniżyć poziom złego cholesterolu (LDL), co wpłynie na lepsze funkcjonowanie serca i utrzymywanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Owies zawiera sporo magnezu i innych minerałów. Odpowiedni poziom magnezu jest konieczny w produkcji energii w naszym organizmie, jego niedobór może mieć negatywny wpływ na zdolność
reklama
organizmu do wchłaniania wapnia, witaminy D i K. Owies zawiera dodatkowo spore ilości błonnika, który reguluje pracę układu trawiennego i metabolizm węglowodanów.

1 z 5


5 Sposobów Na Urozmaicenie Twojej Owsianki! Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.