Jak pozbyć się uczucia głodu podczas odchudzania 2

Czy zauważyłaś, że kiedy robi się chłodniej – chętniej sięgasz po tłustsze i większe porcje jedzenia? Jest to normalne zachowanie organizmu. Temperatura ma ogromne znaczenie na funkcjonowanie Twojego organizmu. Dlatego warto zadbać o odpowiednią temperaturę w mieszkaniu.
Kiedy jest cieplej (np. w lecie) masz mniejszą ochotę na sięganie po dodatkowe jedzenie. Zauważyłaś, że w restauracjach bardzo często jest chłodniej? To ma swoje zastosowanie podczas wybierania potraw, jakie chcemy spożyć. Uważaj na to!

Na zakończenie dodam jeszcze tylko jedno – nie ufaj produktom light. Badania pokazały, że kupując „produkty light” spożywamy więcej kalorii. Dzieje się tak, bo jeżeli jest to light to możemy zjeść tego więcej. Inne badania pokazały, że osoby które zjadły produkt standardowy w przeciągu 24 godzin spożyły mniej kalorii od osób, które zdecydowały się na produkty odtłuszczone.
reklama

Morał jest tylko jeden wszystko jest dla ludzi, lecz w odpowiednich ilościach. Według mnie najlepszym rozwiązaniem na zrzucenie wagi jest odpowiednio zbilansowana dieta (dopasowana do naszego organizmu) oraz systematyczne ćwiczenia. Zdrowy styl życia naprawdę przynosi efekty, lecz musisz być bardzo zmotywowana, cierpliwa i wytrwała. Bywają ciężkie chwile, lecz dzięki stosowaniu się powyższym przykładom możesz wytrwać trudne chwile. Powodzenia.
3 z 3
Jak pozbyć się uczucia głodu podczas odchudzania 2 Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:39 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.