Trening po południu

kiedy najlepiej trenować - może po południu?
źródło: http://www.popsugar.com/

Trening po południu ….


Popołudniowy trening może być świetnym rozwiązaniem na wyciszenie po pracy czy szkole, czy pracowitej pierwszej części dnia.
Jeżeli masz napięty harmonogram w ciągu dnia, wyjście na siłownię lub bieganie może być idealnym sposobem na zagospodarowanie czasu dla siebie i skupienie jedynie na sobie. Trening po południu to także świetna opcja, aby wrócić do domu bez zbędnego stresu, który spotkał nas np. w pracy. Treningi popołudniowe mogą być bardziej wydajne i skuteczne, ponieważ nasz organizm jest już “obudzony”, i rozgrzany od aktywności w ciągu dnia. Możesz nie mieć mnóstwa czasu w godzinach popołudniowych, aby trenować dłużej, ale krótsze ćwiczenia są lepsze niż przerywane np. z powodu wyjścia dzieci do szkoły i związanych z tym przygotowań.
reklama
Ostatecznie czas nie ma znaczenia, tak długo, jak zgadza się to z Twoim rytmem dnia. Niektórzy ludzie wolą ćwiczenia rano, inni popołudniu, a inni jeszcze ćwiczą na przemian. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, która pora ćwiczeń jest właściwa dla Ciebie, o sprawdzenie i śledzenie jak dany rodzaj treningu wpływa na nas, na nasze samopoczucie przed, w trakcie i po treningu. Po kilku tygodniach zobaczysz która opcja sprawia, że czujesz się najlepiej.

2 z 2




Trening po południu Reviewed by MotywacjaNonStop on 18:53 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.