Aby schudnąć upewnij się, że spożywasz odpowiednią ilość kalorii!

Aby odchudzanie było bezpieczne, a co najważniejsze skuteczne należy zadbać o to, aby nie tworzyć zbyt dużego deficytu między kaloriami spożywanymi a spalanymi w ciągu dnia. Kiedy proporcje te zostaną zaburzone, Twoje ciało zacznie metabolizować mięśnie, które sa pomocne w procesie spalania tłuszczu. Zamiast pozbywać się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, organizm zacznie przechowywać “na zapas”, ponieważ stwierdzi, że jest atakowany i musi się bronić.
reklama
Ogólnie rzecz biorąc, aby tracić zbędne kilogramy bezpiecznie i skutecznie zabierz się za to prawidłowo. Test tłuszczu pomoże Ci dokładniej zrozumieć istotę utraty wagi. Zazwyczaj tracimy około 1% tkanki tłuszczowej na każde stracone 0,5 - 1kg.

Podsumowując, jeżeli chcesz efektywnie schudnąć i utrzymać szczupłą sylwetkę - nie idź na skróty. Poznaj swoje możliwości, śledź ilość spożywanych i spalanych kalorii, ustal realistyczne cele, do których będziesz dążyć. Jeżeli zaplanujesz wszystko dobrze i będziesz iść krok po kroku, ale konsekwentnie, możesz być pewny, że stracisz tkankę tłuszczową, uwidocznisz mięśnie i utrzymasz wypracowane efekty na długo.

Zobacz również:

2 z 2


Aby schudnąć upewnij się, że spożywasz odpowiednią ilość kalorii! Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:47 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.