35-minutowy trening kroków plus spalanie i modelowanie ciała!

Jedną z twoich aktywności fizycznych na utrzymanie lub uzyskanie kondycji jest regularny spacer, na którym dodatkowo liczysz kroki? 

reklama
To najprostszy sposób na trening, jaki możesz wykonać i zrobić coś pozytywnego dla siebie i swojego ciała. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym, a spacer dokładnie taki jest.

35-minutowy trening kroków plus spalanie i modelowanie ciała

Czasem pogoda nie zachęca do spacerów, jednak nie oznacza to, że musisz zrezygnować ze zrobienia założonej liczby kroków. Zmaksymalizuj swój spacer ćwicząc w domu i dodając ćwiczenia modelujące całe ciało. Połączenie treningu siłowego z krokami pozwoli Ci spalić zbędne kalorie oraz zbudować i wzmocnić mięśnie. Zaproponowany poniżej trening zapewnia łatwiejszy sposób na dodanie treningu siłowego do rutyny treningowej z jednoczesnym lepszym spalaniem tkanki tłuszczowej. W poniższym treningu na przemian wykonujesz marsz w miejscu z ćwiczeniami siłowymi, jednak jeżeli będziesz czuć się na siłach możesz zastąpić marsz podskokami, biegiem w miejscu, przysiadami z wyskokiem, burpeesami czy unoszeniem kolan.
reklama

Podczas tego treningu będziesz potrzebować pary hantli dostosowanych do własnych możliwości. Możesz dostosować także tempo oraz intensywność, aby dopasować go do swojego nastroju lub poziomu energii. Pamiętaj, aby podczas wykonywania ćwiczeń zadbać o prawidłową postawę i wykonywanie poszczególnych ćwiczeń. Jeżeli jesteś początkującą osobą lepiej zrób mniejszą ilość powtórzeń, ale dokładnie.
reklama


35-minutowy trening kroków plus spalanie i modelowanie ciała! Reviewed by Sylwia on 20:01 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.