Tłuszczyk na udach: 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z ud

Szybki i skuteczny trening na poprawę wyglądu ud? Ile czasu powinien trwać taki trening? Które ćwiczenia są skuteczne?

reklama
Na naszych blogu znajdziesz bardzo wiele treningów, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Większość osób marzy o pięknym i płaskim brzuchu. Piękny i płaski brzuch zagwarantuje Ci również zdrowie. W brzuchu odkłada się najwięcej tkanki tłuszczowej, która otłuszcza poszczególne narządy naszego ciała. Jeśli interesuje Cię jaki trening należy wykonać na "płaski brzuch" oraz co należy wdrożyć do codziennych nawyków koniecznie przeczytaj ten artykuł

Tłuszczyk na brzuchu: 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z brzucha


W dzisiejszym artykule skupimy się na obszarze ud. Szczupłe i smukłe nogi to druga część ciała, o którą nas najczęściej pytacie. To zadajmy sobie proste pytanie:

Co zrobić, aby schudnąć z ud?!


Odpowiedź może wydać się banalna i bardzo często poruszamy ten temat przy przedstawianiu różnego rodzaju ćwiczeń. Jeśli chcesz schudnąć bez efektu jo-jo nastaw się na to, że musisz zmienić swoje codzienne nawyki żywieniowe. Mówi się prosto trudniej wykonuje. Idziesz do pracy gdzie nie masz zbyt dużo czasu na posiłek i jesz po prostu to co masz pod ręką. Nie zawsze ten posiłek jest zdrowy. Najgorsze co może być to odkładanie posiłków na później. 

Słyszmy bardzo często o tym problemie. Polega on na tym, że jesz tylko śniadanie, a obiad zjadasz dopiero pod wieczór, ponieważ było bardzo dużo obowiązków w trakcie dnia. Taka forma okładania posiłków na później pomoże CI tylko przytyć.
reklama
Zobacz również: Smukłe nogi: 4 proste ćwiczenia na poprawę wyglądu nóg

Jeśli chcesz skutecznie schudnąć dodaj zdrowe nawyki żywieniowe, zdrową dietę oraz deficyt kaloryczny. To są 3 podstawowe zasady, które pomogą Ci zadbać o swoje ciało i zdrowie.

Jeżeli wdrożysz powyższe zasady kolejnym krokiem będzie dobranie odpowiednich ćwiczeń odchudzających. Najlepszym treningiem na skuteczne odchudzanie będzie trening cardio lub interwałowy. Treningi mają za zadanie podkręcić twój metabolizm. Taki trening powinien trwać od 20 do 40 minut.

Poniżej przedstawiamy Ci 4 ćwiczenia, które w znacznym stopniu mogą Ci pomóc spalić tkankę tłuszczową z ud. Wykonywanie ćwiczeń na poszczególne partie ciała wzmacnia poszczególne mięśnie, a dzięki temu jest duża szansa, że wysmuklisz daną partię ciała. Pamiętaj, że to twój organizm decyduje z której części ciała spalić w pierwszej kolejności tłuszczyk. Dlatego poniższe ćwiczenia na uda najlepiej dodaj do swojego treningu głównego. Wystarczy tak naprawdę zaplanować dodatkowe 10 minut na trening.

Zobacz również: 30-minutowy trening na szczupłe i piękne ciało

Wykonaj poniższe ćwiczenia po 10 powtórzeń oraz 3 serie.

Zobacz 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z ud:


Ćwiczenie 1:
reklama

Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:

Tłuszczyk na udach: 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z ud Reviewed by Rafał on 20:05 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.