Trening wzmacniający mięśnie brzucha i likwidujący boczki!

Brzuch i boczki to części ciała, które większości kobietom sprawiają największy dyskomfort oraz wywołują kompleksy. 

reklama
W tym obszarze najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa, przez co wiele kobiet skarży się na obfite boczki i stara się je ukrywać. Jeżeli jesteś typem kobiety, u której tkanka tłuszczowa gromadzi się głównie w okolicy talii i chcesz coś z tym zrobić koniecznie dołącz ćwiczenia wspomagające likwidację tłuszczu z boczków.

źródło

Ćwiczenia na brzuch oraz jednocześnie na boczki przyspieszają odchudzanie i wysmuklanie talii. Połączone przede wszystkim z ćwiczeniami podkręcającymi metabolizm i spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także ze zdrową dietą dadzą rewelacyjne efekty. Ćwiczenia na brzuch polegają na napinaniu i rozluźnianiu mięśni, co przekłada się na ich rozbudowę z jednoczesnym spalaniem tłuszczu – to tak w dużym skrócie. Ważne jest tu także odpowiednie oddychanie, które pozwala na lepszą pracę mięśni brzucha. Podczas skurczu powinnaś wydychać powietrze, natomiast wdychać kiedy mięśnie są rozluźnione.
reklama
Zobacz również: Trening odchudzający – 37-minutowa tabata + mocny brzuch!

Poniższy trening trwa około 25 minut i składa się z 8 prostych ćwiczeń, które powtórzone zostaną w 3 seriach po 40 sekund. Między każdym ćwiczeniem masz 10 sekund przerwy, a pomiędzy każdą serią 15 sekund. Aby zobaczyć efekty treningu ćwicz 3-4 razy w tygodniu oraz pij dyżo wody i stosuj prawidłowe zdrowe odżywianie.
reklama


Trening wzmacniający mięśnie brzucha i likwidujący boczki! Reviewed by Sylwia on 18:37 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.