Tłuszczyk na brzuchu: 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z brzucha

Piękny i delikatnie zarysowany brzuszek to marzenie nie jednej z nas. Marzenia się spełniają tylko należy odpowiednio wyznaczyć sobie cele, które doprowadzą Cię do tego marzenia.

reklama
W tym artykule przedstawmy Ci jasny plan działania oraz jakie ćwiczenia należy wykonywać, aby spalić niechcianą tkankę tłuszczową z ciała, jak również brzucha. Czy można spalić tkankę tłuszczową z jednego miejsca? Oczywiście to nasz organizm decyduje, z której części ciała w pierwszej kolejności tkanka tłuszczowa będzie spalana. Nie musi być to oczywiście brzuch na który nam najbardziej zależy.


Wykonywanie poszczególnych ćwiczeń na daną partię mięśni ciała wpływa pozytywnie na utratę tkanki tłuszczowej. Wzmacniasz mięśnie i angażujesz poszczególne partie ciała.
reklama
Zobacz również: Smukłe nogi: 4 proste ćwiczenia na poprawę wyglądu nóg

Podstawą w walce o piękną i zdrową sylwetkę jest oczywiście zdrowe i zbilansowane odżywianie. Bardzo często zdrowe odżywianie musi być połączone z deficytem kalorycznym. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej zacznij od małych kroczków. Wybieraj więcej warzyw, owoców, które powinny w codziennej twojej diecie. Odpowiednie nawodnienie wodą niegazowaną jest również bardzo ważne. Zrezygnuj koniecznie ze słodzonych napojów oraz jedzenia przetworzonego.

Kolejnym krokiem będzie dobranie odpowiednich ćwiczeń. Każde ćwiczenia, treningi, które przyspieszają twoje tętno są idealne do tego, aby schudnąć. Jeśli jesteś osobą początkującą zacznij od treningów, które trwają 20 minut i wykonuj ćwiczenia wolnej, ale dokładniej. Im więcej będziesz trenować tym treningi od którego rozpoczęłaś będzie dla Ciebie łatwiejszy. Zwiększaj wówczas liczbę powtórzeń, a w kolejnym kroku zmień trening na dłuższy.

Zobacz również: 4 ćwiczenia na płaski brzuch, które wykonasz w domu w 20 minut.

Ćwiczenia, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy mają za zadanie wzmocnić mięśnie oraz wspomóc twój organizm w spaleniu tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Poniższe ćwiczenia na brzuch wykonuj oczywiście jako dodatek do twojego treningu głównego.

Tym sposobem będziesz wstanie osiągnąć bardzo dobre efekty. Twój organizm będzie już rozgrzany, metabolizm podkręcony - koniecznie wykorzystaj to i wykonaj te 4 ćwiczenia. Wykonaj minimum 3 serie tych ćwiczeń po 10-15 powtórzeń.

Zobacz również: 5 skutecznych ćwiczeń redukujących tłuszcz z boczków

Zobacz 4 ćwiczenia na "płaski brzuch":

Ćwiczenie 1:

reklama


Ćwiczenie 2:

Ćwiczenie 3:

Ćwiczenie 4:


Tłuszczyk na brzuchu: 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z brzucha Reviewed by Rafał on 20:35 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.