8-minutowy Trening Na Płaski Brzuch P4P Level 2! [wideo]

Ćwiczeń na płaski i piękny brzuch w sieci można znaleźć bardzo dużo. W dziale “treningi wideo” chcemy zaprezentować Wam treningi, które według nas są warte uwagi i można dodać je do swoich zestawów treningowych. Każdy trening czy na brzuch, czy na inną partię ciała jest dokładnie przez nas opisany. W ten sposób możecie się przygotować do tego treningu. Ważne jest to, aby przed każdym treningiem zrobić rozgrzewkę, a po jego zakończeniu stretching. Jeżeli jesteście gotowi -to zaczynamy.

Dzisiejszy trening, jaki chcemy Wam zaprezentować będzie na mięśnie brzucha. Zapewne znacie już Pana z poniższego nagrania z innych treningów.
reklama

Na blogu możecie znaleźć już jeden trening 8-minutowy na brzuch od Passion4Profession. Trening, jaki dziś Wam proponujemy trwa także 8 minut, jednak jest on przeznaczony dla osób średnio-zaawansowanych. Nie bez powodu na YouTube ma ponad 17 milionów wyświetleń. Podczas ćwiczeń zwracajcie uwagę na prawidłową postawę. W ten sposób zadbacie o lepsze wyniki, ale przede wszystkim o zdrowie. Każde ćwiczenie wykonujemy przez 60 sekund. Do treningu potrzebujecie jedynie maty (tutaj możesz znaleźć matę za 39zł) i pozytywnego nastawienia.

Zobacz inny trening na płaski brzuch od P4POpis każdego ćwiczenia:

#1 Trening rozpoczynamy w 6 sekundzie nagrania - więc bądźcie już rozgrzani i gotowi. Połóż się na macie, ugnij lekko nogi i przysuń je do siebie. Ręce wyprostowane, uniesione przed klatkę piersiową. Ćwiczenie polega na tym, aby umieścić dłonie między kolanami. W tym samym czasie podnosimy łopatki do góry, wykorzystując tylko i wyłącznie mięśnie brzucha.

#2 Kolejne ćwiczenie zaczyna się w 1:10 minucie. Połóż się na macie, ugnij nogi tak samo, jak przy ćwiczeniu pierwszym. Ręce umieść za głową. Ćwiczenie polega
reklama

na tym, aby w jednym momencie podnieść ugiętą nogę do góry oraz skierować łokieć w jego kierunku. Podnosząc lewą nogę skieruj prawy łokieć w jego kierunku. Pamiętaj, że mają pracować tylko i wyłącznie Twoje mięśnie brzucha. Ręce tylko dotykają głowy - nie ciągnij szyi. Wykonuj to ćwiczenie na przemian przez 60 sekund.

#3 Od 2:13 do 2:30 minuty mamy przerwę.

#4 Trzecie ćwiczenie rozpoczyna się w 2:31 minucie. Połóż się na macie, ręce umieść za głową, nogi wyprostowane. Ćwiczenie polega na tym, aby podnosić pojedynczo wyprostowane nogi do góry i je opuszczać. Przy tym ćwiczeniu bardzo mocno poczujecie swoje mięśnie brzucha.. o to nam własnie chodzi!

#5 Czwarte ćwiczenie rozpoczyna się w 3:34 minucie. Połóż się na macie, nogi ugnij w kolanach, ręce skrzyżowane umieść na klatce piersiowej. Ćwiczenie polega na tym, aby podnosić do góry tylko i wyłącznie łopatki. Pamiętajcie o tym, że cały ciężar podnosimy na mięśniach brzucha.

#6 Od 4:39 - 4:54 - odpoczynek

#7 Piąte ćwiczenie rozpoczyna się w 4:55 minucie. Połóż się na macie, wyprostowane nogi unieś do góry, ręce wyprostowane skierowane na boki. Ćwiczenie polega na tym, aby w tej pozycji podnieść tułów do góry tak, aby dotknąć łydek rękami.

#8 Szóste ćwiczenie rozpoczyna się w 6 minucie. Połóż się na macie, nogi skrzyżuj i ugnij w kolanach, ręce umieść na brzuchu. Podnieś się tak, aby łokcie nie dotykały podłoża. Ćwiczenie polega na tym, aby ugięte nogi były najpierw blisko klatki piersiowej, następnie oddalamy je. W ten sposób bardzo mocno będą pracowały Wasze mięśnie brzucha.

#9 Od 7:04 do 7:19 minuty - odpoczywamy

#10 Siódme ćwiczenie rozpoczyna się w 7:22 minucie treningu. Połóż się na macie, ugnij nogi w kolanach i unieś je do góry. Ręce wyprostowane i skierowane przed siebie za uda. Tułów podniesiony, utrzymujący się na mięśniach brzucha. Ćwiczenie polega na tym, aby z tej pozycji tułów delikatnie opuścić tak samo, jak nogi - następnie wracamy do pozycji początkowej tego ćwiczenia. Przy tym ćwiczeniu bardzo mocno będzie pracował Wasz brzuch, ale także inne mięśnie ciała.

#11 Ostatnie ćwiczenie rozpoczyna się w 8:25 minucie treningu. Połóż się na macie, nogi ugnij w kolanach, ręce wyprostowane umieszczone za biodrami. Podnieś delikatnie tułów tak, aby nad ziemią były tylko Twoje łopatki.. Ćwiczenie polega na tym, że na przemian musisz dotknąć pięty jednej i drugiej nogi. Podczas wykonywania tego ćwiczenia nie opuszczasz łopatek na ziemię.


Poniżej znajdziecie trening na six pack.Jak Wam się podoba ten trening?
Każdy trening, jaki prezentujemy warto wypróbować podczas swoich treningów.
Dodatkowy trening na brzuszek nikomu nie zaszkodził.
Czekamy na Wasze opinie- może macie inne fajne propozycje treningów, które warto zamieścić na blogu? Piszcie w komentarzach.
Pozdrawiam
reklama8-minutowy Trening Na Płaski Brzuch P4P Level 2! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 15:19 Rating: 5

1 komentarz:

  1. fajne bardzo pomaga w treningach ,czasem pomyslu brak a i rutyna nie jest dobra

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.