Prosty trening na silne i smukłe ramiona – 7 ćwiczeń!

Brzuch, uda i pośladki są partiami ciała, nad którymi kobiety trenują najchętniej i swoje wysiłki skupiają przede wszystkim na nich. 

reklama
Jednak proporcjonalna, ładna sylwetka wymaga pracy nad wszystkimi częściami naszego ciała – nie tylko dolnymi, ale także górnymi. Choć ćwiczenia ramion są dla kobiet dość wymagające, konieczne jest przeznaczenie choć jednego dnia lub serii na prace nad ramionami.

Prosty trening na silne i smukłe ramiona – 7 ćwiczeń

Powszechnym błędem jest przekonanie, że trening z ciężarami spowoduje zwiększenie rozmiaru ramion. Nabieranie masy mięśniowej jest uwarunkowane głównie poprzez hormony, dodatkowe kalorie oraz konsekwentny trening przeznaczony na budowanie mięśni. Jest mało prawdopodobne, że jednym dniem czy jedną serią ćwiczeń na ramiona będziesz wyglądać jak „rasowy kulturysta”. Budowanie masy mięśniowej nie przychodzi tak łatwo i szybko, jak wielu może myśleć. Jednak jeżeli zależy Ci na silnych oraz smukłych ramionach bez tak zwanych pelikanów i obwisłej skóry, przeznacz czas na prace nad mięśniami ramion, a one Ci za to podziękują.
reklama
Zobacz również: 20-minutowy trening na smukłe ramiona, zgrabne nogi i krągłe pośladki

Poniższy znajdziesz więc świetny trening na smukłe i mocne ramiona, który składa się z 7 ćwiczeń wykonywanych w 3 seriach przez 30 sekund. Między ćwiczeniami nie ma przerwy, ćwiczysz cały czas bez zatrzymywania. Natomiast pomiędzy seriami odpoczywasz 60 sekund. Przygotuj parę hantli lub dwie butelki z wodą. Przed treningiem warto zrobić 5-minutowa rozgrzewkę, ponieważ nie znajduje się ona w nagraniu.
reklama


Prosty trening na silne i smukłe ramiona – 7 ćwiczeń! Reviewed by Sylwia on 19:47 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.