20-minutowe cardio ABS na wąską talię i płaski brzuch przyjazny kolanom!

Większość ćwiczeń na mięśnie brzucha dla kobiet, ale i nie tylko polega na położeniu się na macie i wykonywaniu brzuszków, aż stracisz rachubę. 

reklama
Takie ćwiczenia nie tylko wymagają dużo wysiłku, ale bardzo często prowadzą do nadwyrężenia szyi i pleców. Poza tym praca na leżąco na macie nie zawsze jest najskuteczniejszym sposobem na celowanie w mięśnie brzucha.

20-minutowe cardio ABS na wąską talię i płaski brzuch przyjazny kolanom

Tradycyjne treningi brzucha koncentrują się na izolowaniu mięśni tułowia do pozycji leżącej lub siedzącej i chociaż tego rodzaju ćwiczenia są istotną częścią całego treningu, to ćwiczenia na stojąco w pracy nad mięśniami brzucha daje większą swobodę. Pozwalają zaangażować więcej mięśni i ostatecznie spalić więcej kalorii. W czasie, gdy przez większość dnia siedzisz, wstanie i wykonywanie ruchów w pozycji stojącej może pomóc także poprawić postawę, zdrowie układu sercowo-naczyniowego, mobilność.
reklama

Same ćwiczenia brzucha na stojąco są skuteczne w ujędrnieniu i wzmocnieniu mięśni tułowia, jednak powinny być - jak już wspomniano – wykorzystywane jako część zróżnicowanego podejścia do innych ćwiczeń na podłodze. Jeżeli ćwiczenia na mięśnie brzucha na leżąco już Ci się znudziły, poniżej znajdziesz 20-minutowy trening brzucha na stojąco, dzięki któremu uzyskasz mniejszą talię, wzmocnisz mięśnie brzucha, spalisz więcej kalorii i tkanki tłuszczowej. A dodatkowo trening ten nie będzie obciążał kolan.
reklama


20-minutowe cardio ABS na wąską talię i płaski brzuch przyjazny kolanom! Reviewed by Sylwia on 19:43 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.