10-minutowy KILLER SIXPACK – mocny trening na brzuch!

Mięśnie brzucha odgrywają kluczową rolę w wielu codziennych czynnościach. Nasze mięśnie brzucha pomagają nam chodzić, biegać, pływać, zginać się i prostować, rozciągać, a nawet siedzieć - ogólnie biorą udział w każdej wykonywanej przez nas czynności. 

reklama
Abyśmy z łatwością mogli poruszać się warto wzmacniać te mięśnie i pracować nad nimi.

10-minutowy KILLER SIXPACK – mocny trening na brzuch

Jeżeli jednak oprócz dobrej sprawności w życiu codziennym, twoim celem jest dodatkowo uwidocznienie mięśni brzucha i tzw. sixpack, najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest deficyt kaloryczny i odpowiedni schemat ćwiczeń. Brzuch przede wszystkim kształtuje się na siłowni, ale uwidacznia się w kuchni. Aby zobaczyć upragniony abs niezbędne jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ogólnie im jest jej więcej, tym mniejsze szanse na widoczne mięśnie brzucha. Mocny brzuch ma istotne znaczenie dla naszej ogólnej sprawności i pomaga poprawić równowagę oraz stabilność, jednak na szczęście nie oznacza wykonywania setek brzuszków. Brzuszki celują w „zewnętrzne” mięśnie brzucha, co niekoniecznie jest najlepszy sposobem na silny brzuch. Jeżeli chcesz zbudować mocne mięśnie brzucha warto postawić na wszechstronne ćwiczenia takie jak na przykład deska, rowerek, unoszenie nóg czy skręty.
reklama

Trening mięśni brzucha nie musi trwać długo. Dlatego poniżej znajdziesz 10-minutowy trening killer sixpack, który zmusi do pracy mięśnie w dolnej części brzucha, górnej oraz boczne. Jest to dość wymagający zestaw ćwiczeń – wręcz poziom zaawansowany. Koniecznie podczas wykonywania tego zestawu ćwiczeń, pamiętaj o zachowaniu dolnej części pleców dociśniętych do maty ( nie pozwól na tworzenie się łuku w części lędźwiowej).
reklama


10-minutowy KILLER SIXPACK – mocny trening na brzuch! Reviewed by Sylwia on 19:07 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.