30-minutowe cardio aerobic przyjazne kolanom i nadgarstkom!

Treningi podkręcające metabolizm i pozwalające na spalenie większej ilości kalorii są niezwykle korzystne, jeżeli chcesz schudnąć czy poprawić kondycję. 

reklama
Jedni uwielbiają treningi tego typu, inni zaś omijają je szerokim łukiem, skupiając się na ćwiczeniach głównie siłowych i podnoszeniu ciężarów. Jednak niezależnie od wieku, wagi czy zdolności ćwiczenia aerobowe są dobre.

30-minutowe cardio aerobic przyjazne kolanom i nadgarstkom!
źródło

Podczas ćwiczeń aerobowych wielokrotnie poruszasz dużymi mięśniami ciała, oddychasz szybciej i głębiej, co podnosi ilość tlenu we krwi oraz tym samym zwiększa przepływ krwi do mięśni. Ciało zaczyna wydzielać endorfiny, naturalne środki przeciwbólowe, które poprawiają samopoczucie. Aktywność aerobowa pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, zwiększyć wytrzymałość, kondycje i siłę, podnieść odporność, zmniejszyć ryzyko pojawienia się wielu schorzeń, wzmocnić serce.
reklama

Dlatego poniżej znajdziesz pełny 30-minutowy trening cardio aerobiczny, dzięki któremu spalisz kalorie i nieco się spocisz. Trening zawiera już rozgrzewkę oraz rozciąganie na zakończenie, ćwiczenia z treningu głównego wykonujesz przez 40 sekund. Cały trening odbywa się na stojąco i bez podskoków praz przysiadów. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu.
reklama


30-minutowe cardio aerobic przyjazne kolanom i nadgarstkom! Reviewed by Sylwia on 20:01 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.