6 najskuteczniejszych ćwiczeń na mocny i płaski brzuch!

Powiedzenie, że „brzuch robi się w kuchni” jest bez wątpienia zdecydowanie prawdziwe. Co istotne ćwiczenia na brzuch dla kobiet, ale i nie tylko wpływają na zmniejszenie bólu pleców, budowanie stabilności czy poprawę naszej postawy. 

reklama
Brzuch czy tułów jest nie tylko centrum całego ciała, ale jest wykorzystywany praktycznie w każdym ruchu i odgrywa ogromną rolę w ogólnej sile.

źródło

Jeżeli chcesz poprawić swoje mięśnie brzucha, masz do dyspozycji ogrom różnorodnych ćwiczeń do wyboru, dzięki którym możesz osiągnąć ten cel. Wiele osób pośpiesznie wykonuje ćwiczenia na mięśnie brzucha, a należy pamiętać, że im wolniej, tym lepiej. Zwolnij, skoncentruj się na każdym ruchu oraz oddychaj. Nawet, jeżeli nie wykonujesz ruchów, które koncentrują się bezpośrednio na pracy brzucha, jego umiejscowienie sprawia, że i tak jest wzmacniany i ćwiczony. Niezależnie od tego, czy twoim celem jest sześciopak, czy wymodelowanie brzucha, złożone i różnorodne ćwiczenia pomogą osiągnąć Ci cel i jednocześnie zbudować siłę całego ciała.
reklama

Czy są najlepsze ćwiczenia na zbudowanie silnych mięśni brzucha i uzyskanie sześciopaka? Każdy trener personalny ma swój idealny zestaw ćwiczeń, który według niego zapewni ci osiągnięcie brzucha marzeń. Tym razem proponuję zestaw 6 najskuteczniejszych ćwiczeń na brzuch bez sprzętu wg Kasi Dziurskiej. Przed poniższym treningiem wykonaj krótka rozgrzewkę bądź dodaj trening do twojego planu ćwiczeń. Wykonujesz 3 serie - 30 sekund pracy z 10 sekundami przerwy między ćwiczeniami, 60 sekund przerwy między seriami.
reklama


6 najskuteczniejszych ćwiczeń na mocny i płaski brzuch! Reviewed by Sylwia on 18:47 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.