Lato w bikini: 30-dniowe wyzwanie odchudzające dla każdego

Piękne ciało i smukła sylwetka już na te wakacje? Czy jest to możliwe? 30-dniowe wyzwanie przybliży Cię w znacznym stopniu.

reklama
Musisz nastawić się na ciężką pracę i systematyczność. Przygotowaliśmy dla Ciebie 30-dniowe wyzwanie, które jest przeznaczone dla osób chcących spalić zbędny tłuszczyk. To, co jest piękne w tym wyzwaniu to każdego dnia przygotowaliśmy dla Ciebie całkowicie inny trening.

Podczas wyzwania będzie pracowało twoje całe ciało, ale przede wszystkim skupiamy się na spalaniu tłuszczu. Każdy z nas chce pięknie wyglądać i być zdrowym. Pamiętaj o tym, że jeśli przez cały rok nie dbałaś o swoje ciało oraz zdrowie to nastaw się, że w miesiąc nie schudniesz tyle ile przybrałaś przez rok.

Jeśli chcesz osiągnąć bardzo dobre efekty podczas tego wzywania musisz koniecznie wdrożyć zdrowe odżywianie jak również deficyt kaloryczny. Szczegóły dotyczące deficytu kalorycznego znajdziesz w linku poniżej:

Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?
Jeśli zadbasz o odpowiednie odżywianie i zmienisz swoje złe nawyki żywieniowe wówczas jesteś skazana na sukces!
Treningi, które dla Ciebie przygotowaliśmy trwają od 20 do 40 minut. Każdego dnia znajdziesz nowy trening czyli codziennie czeka Cię niespodzianka jaki trening musisz wykonać. Taki sposób treningów w ostatnich latach bardzo spodobał się naszym fanom dlatego na wasze prośby ponawiamy 30-dniowe wyzwanie.

Każdy trening zawiera rozgrzewkę, trening główny oraz stretching na samym końcu . Nie pomijaj żadnej części treningu, wszystkie są ważne i spełniają określone zadanie.
Jak widzicie będzie się działo..Przed pamiętajcie o dokładnych pomiarów ciała.
reklama
Jak dokonywać pomiaru obwodów ciała? >> Kliknij TU
Tabela do wpisania wyników pomiarów >> Kliknij TU
Zobacz Metamorfozy naszych fanów >> Kliknij TU

WAŻNE:

1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło)
4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony
5. Przy niektórych treningach będą nam potrzebne ciężarki, które możecie zastąpić butelkami z wodą.

Kilka informacji o treningach:

Treningi zostały podzielone na tygodnie 4 tygodnie. W pierwszym tygodni znajdziesz treningi na dzień od 1 do 7. Kolejny tydzień drugi zawiera ćwiczenia na dzień od 8 do 14. Trzeci tydzień to treningi na dzień 15 - 21 oraz czwarty tydzień to dni treningowe 22 -24.

W tygodniach od pierwszego do trzeciego ostatnie dni (7,14,21) są dniami wolnymi od ćwiczeń. W tym czasie nasze ciało odpoczywa i regeneruje się do pracy w następnych dniach. Dzień szósty każdego tygodnia jest dniem przeznaczonym na rozciąganie, rozluźnienie i uspokojenie mięśni.

Czwarty tydzień wyzwania zawiera najbardziej wymagające treningi z wyzwania. Pracuj przez całe wyzwanie i nie daj się tym ostatnim dniom...

W niektórych treningach będziecie potrzebowali dodatkowych narzędzi tj.

-hantle- można zastąpić butelkami z wodą
-mata
-ręcznik
-zawsze - pozytywne nastawienie :)

Poniżej znajdziecie trening na poszczególne dni:
reklama

Po zakończeniu treningu pamiętaj o tym, aby napisać swoje odczucia po treningu. Napisz, jaki dzień zrobiłeś + trening zrobiony + Twoje Imię! - W ten sposób będziemy się motywować/rywalizować ze sobą :)

***** UWAGA!
Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
Lato w bikini: 30-dniowe wyzwanie odchudzające dla każdego Reviewed by MotywacjaNonStop on 20:36 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.