30-minutowe Killer ABS! [wideo]

Nie od razu wszystko da się zrobić w kilka dni, o czym możesz się przekonać, pracując na uzyskanie płaskiego i jednocześnie wymodelowanego brzucha. Wielu nam już nie wystarcza wyłącznie brzuch bez fałdek - teraz chcemy czegoś więcej. Naszym celem staje sie każdego dnia uwidocznienie i wypracowanie mięśni brzucha.
reklama
I bardzo dobrze, ponieważ silny abs i jednocześniewzmacniający się kręgosłup zapewniają długą sprawność. I tu przydaje się fantastyczny trening killer ABS! Jest to zdecydowanie trening dla każdego. Może wykonać go osoba zaawansowana oraz początkująca, ponieważ zadbało o każdego prezentując ćwiczenia w wersji łatwiejszej i bardziej wymagającej.


Trening trwa około 30  minut.  Zawiera już rozgrzewkę oraz stretchingu na koniec. Przygotuj matę treningową (jeżeli takiej nie masz - tu dostępna za 39zł) oraz parę hantli. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
30-minutowe Killer ABS! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:59 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.