Trening Na Krągłe Pośladki! [wideo]

Bardzo często można usłyszeć, że panie są niezwykle zadowolone z posiadania płaskiego brzucha. Nidgy jednak nie spotkałam się z zadowoleniem pań, jeżeli chodzi o płaskie pośladki. I nic w tym dziwnego...Każdej z nas zależy na kształtnym i jędrnym ciele z uwydatnionymi kobiecymi atutami. Jednym z nich są właśnie krągłe pośladki.
reklama
Jak wiadomo nic samo się nie zdarzy,dlatego abyś mogła cieszyć się super figurą z mega pośladkami musisz włożyć w to nieco pracy i wysiłku. Niejest powiedziane, że musisz ćwiczyć codziennie po wiele godzin. Kilka minut poświęconych pośladkom i regularnośc spełni ten cel. Dlatego też zapraszam do zapoznania się i wypróbowania treningu na seksowne pośladki od Centrum Sportowca.

Trening Na Krągłe Pośladki! [wideo]
źródło: https://www.wallpaperflare.com/weighted-squat-exercise-photo-fitness-women-sports-gym-workout-wallpaper-aahch

Trening trwa około 12  minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, dlatego wato wykonać je przed rozpoczęciem ćwiczeń. Trening ten stanowi świetny dodatek trenigu głównego. Przygotuj matę treningową (jeżeli takiej nie masz - tu dostępna za 39zł). Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Trening Na Krągłe Pośladki! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:45 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Ten blog jest dla mnie ogromną inspiracją. Uwielbiam przeglądać blogi tego typu. Jestem pod wrażeniem. Będę tutaj na pewno częściej zaglądać.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.