Podejmij 30-dniowe Wyzwanie Burpee - Wymodeluj Ciało Ekspresowo!

Trenujesz systematycznie, ale czujesz, że przydałoby się coś jeszcze....Albo potrzebujesz dodatkowego bodźca do działania....A może jeszcze czegoś co bardziej zmotywuje Cię? Dodawanie nowych rzeczy do codziennego teningu wzbogaca jego atrakcyjność i Twoje zaangażowanie.
reklama
My jesteśmy tu, aby motywować Cię każdego dnia i dawać rozwiązania, mające na celu utrzymanie motywacji i chęci osiągniecia celu na maksymalnym poziomie. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne wyzwanie, jednak tym razem na bazie ćwiczenia burpee! Nie jest to standardowe wyzwanie, jakie możesz znaleźc w internecie. My poszliśmy o krok wyżej.
reklama
Przygotowaliśmy 30-dniowe wyzwanie, w kórym zamiast wykonywać standrdową formę burpee - masz jego trzy modyfikacje! Dzięki temu wyzwaiu poprawisz, wzmocnisz i wymodelujesz w większym stopniu całe swoje ciało. Wyzwanie składa się z:
# 1 - Burpee Jumo
# 2 - Burpee Push Ups
# 3 - Burpee Single Leg (to ćwiczenie wykonuj z naprzemiennym wyrzucaniem nóg w tył - raz lewa, następnie prawa)


Poniżej znajdziesz przygotowany przez nas plan wyzwania, uwzględniający ilość powtórzeń w danym dniu. Rozpoczynasz od ilości 5 i  3 powtórzeń, po czym kończysz już na 33 i 30. Nie będzie łatwo, ale zdecydowanie warto.

Ćwiczenie Burpee oraz jego modyfikacje pozwolą na lepsze wysmuklenie i ukształtowanie mięśni pleców, rąk, brzucha, nóg czy pośladków. Będzie pracowało całe Twoje ciało. Jesteś gotowa na podjęcie tego wyzwania?
reklama


Plan do 30-dniowego wyzwania burpee!Powodzenia!
Napisz, jak Ci idzie i czy udało Ci się dotrwać do końca wyzwania.
Chętnie także zobaczymy Twoją przemianę.Podejmij 30-dniowe Wyzwanie Burpee - Wymodeluj Ciało Ekspresowo! Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:13 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Świetnie ułożony plan ćwiczeniowy. Lubię przeglądać blogi tego typu. Chciałabym podjąć to wyzwanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę długo szukałem ćwiczeń, które pomogłyby mi wymodelować ciało - dziękuję!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.