5 ćwiczeń na pośladki - jak szybko podnieść pośladki?

Najlepszą drogą do poprawy wyglądu pośladków są odpowiednio dobrane ćwiczenia. Nie tylko przysiady, wykroki są idealnymi ćwiczeniami na poprawę pośladków. Takie ćwiczenia obciążają stawy kolanowe więc nie są przeznaczone dla każdych osób.

reklama
Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 ćwiczeń na poprawę pośladków, które jeśli wykonasz zgodnie z poniższą instrukcją poczujesz ogień! Wykonuj poniższe ćwiczenia co drugi dzień przez 4 tygodnie, a zobaczysz fajne efekty. Mięśnie pośladków zaczną nabierać piękne kształty. Jeżeli po miesiącu wykonywania poniższych ćwiczeń nie będą sprawiały Ci już problemów - zwiększ liczbę powtórzeń i serii.

5 ćwiczeń na pośladki - jak szybko podnieść pośladki?

Kluczem do skutecznego treningu na pośladki w domu jest prawidłowe wykonywanie poszczególnych ćwiczeń. Takie podejście pozwoli Ci osiągnąć lepsze efekty i będziesz mogła kontrolować każdy mięsień, który pracuje.
reklama

Dlaczego warto zadbać o silne pośladki?


Jest to bardzo ważne dla twojego zdrowia. Systematyczne wykonywanie poniższych ćwiczeń przede wszystkim poprawi twoją stabilność, postawę, siłę, złagodzi napięte mięśnie, zwiększy siłę. Wygląd estetyczny, czyli jędrne pośladki to tylko efekt uboczny, który bardzo się nam podoba :)

Zobacz również: Płaski brzuch i jędrne pośladki? Zobacz 5 niesamowitych korzyści z flutter kick dla twojego ciała

Ćwiczenia jakie dla Ciebie przygotowaliśmy nie obciążają stawów kolanowych. Oznacza to, że ćwiczenia są dla każdego kto chce zadbać o swoje zdrowie jak również wygląd pośladków. Wystarczą chęci i poświęcenie kilka minut dla siebie.

Zobacz również: 10 zdjęć ćwiczeń rozciągających, które pokazują jakie mięśnie dokładnie rozciągasz

Wykonuj poniższe ćwiczenia po 20 powtórzeń. Wykonaj na samym początku 2 serie. W miarę możliwości zwiększaj liczbę powtórzeń oraz liczbę serii.

Ćwiczenie 1: 
reklama

Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:


Ćwiczenie 5:

5 ćwiczeń na pośladki - jak szybko podnieść pośladki? Reviewed by Rafał on 19:40 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.