5 prostych ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach

Jakie ćwiczenia pozwolą wysmuklić ramiona oraz pozbyć się wałeczków wokół pach? Utrata tkanki tłuszczowej pod pachami nie musi polegać tylko i wyłącznie na podnoszeniu hantli nad głowę.

reklama
Ćwiczenia, które dla Ciebie przygotowaliśmy pozwolą Ci poprawić wiele partii twojego ciała. Głównie skupimy się na ramionach, ale podczas wykonywania ćwiczeń będą pracowały twoje mięśnie rąk, pleców, brzucha czy pośladków. Możliwe, że słyszałaś kiedyś określenie "redukcja punktowa", która polega na tym, aby wykonywać tylko i wyłącznie jedno ćwiczenie, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej w danym miejscu.

5 prostych ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach

Z badań, które zostały przeprowadzone wynika, że redukcja tkanki tłuszczowej tylko z jednego obszaru ciała jest niemożliwa do wykonania. Dużo bardziej skuteczne jest skupienie się na utracie wagi poprzez wykonywanie ćwiczeń aerobowych + wykonywanie ćwiczeń na poszczególne partie ciała. Podstawą w zdrowej redukcji ciała jest oczywiście zdrowa dieta.

Jak pozbyć się wałeczków pod pachami?

reklama
Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję 5 ćwiczeń, które przeznaczone są dla osób chcących wysmuklić ramiona, poprawić wygląd pleców, klatki piersiowej oraz pozbyć się wałeczków pod pachami. Warto połączyć poniższe ćwiczenia z treningiem cardio, który spowoduje utratę tkanki tłuszczowej. Do niektórych ćwiczeń będziesz potrzebować hantli. Jeżeli ich nie posiadasz skorzystaj z butelek z wodą, które sprawdzą się idealnie.

Kilka propozycji treningu cardio znajdziesz poniżej:

reklama
Ćwiczenie 2: Ćwiczenie 3: Ćwiczenie 4: 


Ćwiczenie 5: 

5 prostych ćwiczeń na fałdki pod pachami i na plecach Reviewed by Rafał on 19:58 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.