30 dniowe wyzwanie Total Body 2020, które zrobisz w domu!

Gotowy plan treningowy, w którym będziemy skupiać się zgubieniu pozbyciu się tkanki tłuszczowej z naszego ciała, ale przede wszystkim nad utrzymaniem ruchu w dobie panującej pandemii.  Popracujemy również nad naszymi mięśniami rąk, brzucha oraz pośladków. Całe wyzwanie trwa 30  dni i każdego dnia znajdziesz nowy trening, który zrobisz w domu.
reklama
Każdego dnia znajdziecie nowy trening więc nie ma nudy i monotonii. Wszystkie ćwiczenia możecie wykonać w domu. Podczas treningów będziemy skupiać się na pozbyciu się zbędnych centymetrów. Twoje marzenie to mieć płaski brzuch?
reklama
Zacznij od tego wyzwania! Dlatego bardzo ważne jest to, abyście zrobili dokładne pomiary swojego ciała przed wyzwaniem.

Total body 2020Kolejnym etapem będzie zrobienie zdjęcia PRZED i PO wyzwaniu, aby zobaczyć efekty wizualne. Uwierzcie mi, że wiele osób w poprzednich wyzwaniach żałowało, że nie zrobiły zdjęcia i pomiarów. Wy nie popełnijcie tego błędu.

Wyzwanie rozpoczyna się 17/10/2020 czyli wtedy kiedy rząd zdecydował się o zamnięciu siłowni. Od tego dnia będzą dostępne treningi na 4 tygodnie.

     


WAŻNE:
1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło) 4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony
reklama

Kilka informacji o treningach:
Trenujemy z Tobą, dlatego wiemy, co możesz czuć, ale pamiętaj będzie rewelacyjnie. Głowa do góry i do dzieła.

Treningi zostały podzielone na 4 tygodnie

Treningi trwają od 10 do 50 minut. Do ich wykonania czasami będziesz potrzebować maty oraz hantli.


**** UWAGA! Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy treningowe. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
30 dniowe wyzwanie Total Body 2020, które zrobisz w domu! Reviewed by Sylwia on 13:20 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.