Pełny Trening Modelujący Mięśnie Skośne Brzucha! [4 ćwiczenia]

Aby nasz brzuch wyglądał perfekcyjnie musisz zadbać o jego wszystkie rodzaje mięśni. Nie należy pomijać żadnego z nich, ponieważ mocne mięśnie brzucha to wbrew pozorom także mocny kręgosłup.
reklama
Mięśnie skośne brzucha nie są popularną częścią, nad którą pracuje wiele osób ze względu na to, że wymagają nieco więcej czasu niż mięśnie proste, aby uwidoczniły się.

źródło: http://www.womenshealthmag.co.uk/fitness/celebrity-body/1562/the-8-move-shak-attack/

Ćwiczenia na mięśnie skośne brzucha nie należą do najprzyjemniejszych, jednak są niezwykle skuteczne. Systematyczne przeznaczanie nawet niewielkiego czasu na pracę nad tymi mięśniami wzmocni je. Poniżej przygotowałam prosty trening, dzięki któremu poprawisz wygląd i wzmocnisz swoje mięśnie skośne brzucha.

Talia jak marzenie: trening mięśni skośnych brzucha
źródło: http://www.womenshealthmag.com/

t-rotation plank - podczas wykonywania tego ćwiczenia w pierwszej kolejności przyjmij standardową pozycje plank (deski), która polega na położeniu się na brzuchu i uniesieniu ciała na wyprostowanych rękach, utrzymując je jednocześnie na palcach stóp. Podczas tej pozycji utrzymujesz ciało w linii prostej - kark, plecy, pośladki, pięty. Jest to pozycja wyjściowa.

Z tej pozycji wykonaj skręt tułowia w lewą stronę z jednoczesnym uniesieniem lewej ręki w kierunku sufitu i przekręceniem stóp tak, aby opierać się na ich bokach krawędziach.
reklama

Ciężar ciała zostaje utrzymywany przez prawą rękę. Głowę skieruj w kierunku sufitu. Wytrzymaj 3 sekundy i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz na drugą stronę. Wykonaj 15 powtórzeń, przy czym jedno powtórzenie to wykonanie ćwiczenia na prawą i lewą stronę.

1 z 4Pełny Trening Modelujący Mięśnie Skośne Brzucha! [4 ćwiczenia] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:00 Rating: 5

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.