5 Najlepszych Ćwiczeń Na Pozbycie Się Wałeczków Na Plecach i Boczków

Tkanka tłuszczowa, która odkłada się na plecach czy boczkach jest bardzo trudna do zlikwidowania. Połączenie odpowiednich ćwiczeń oraz deficytu kalorycznego pozwoli Ci osiągnąć cel.

reklama
Tłuszcz na plecach oraz boczkach jest innym rodzajem tłuszczu jak na brzuchu. Tym bardziej musisz trzymać się określonych zasad, ponieważ tłuszcz z pleców czy boczków zniknie jest zredukujesz całościowy procent tkanki tłuszczowej w swoim organizmie.
reklama
5 Najlepszych Ćwiczeń Na Pozbycie Się Wałeczków Na Plecach i Boczków

Jeżeli Twoim celem jest pozbycie się wałeczków na plecach skup się na treningach cardio, tabata, interwałowe. Taki trening wykonuj kilka razy w tygodniu. Trening powinien trwać między 20-40 minut.

Kilka propozycji treningu, który podkręca metabolizm:

Trening cardio dla początkujących - skuteczne odchudzanie

reklama
Trening Interwałowy HIIT - hit wśród wszystkich rodzajów treningów!

Dodatkowo w całym procesie zmian musisz wdrożyć odpowiednią dietę. Bardzo pomocne i dające rewelacyjne efekty jest zastosowanie deficytu kalorycznego. Szczegółowo opisujemy to w tym artykule:

Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?

Reasumując - treningi cardio + deficyt kaloryczny to przepis na sukces i utratę niechcianych wałeczków i boczków. Dodatkowo do treningu cardio polecamy Ci dodać poniższe 5 ćwiczeń, Ćwiczenia pomogą Ci ujędrnić luźną skórę na rękach, pod pachami, wzmocnić ramiona, wysmuklić ręce.

Precz z boczkami i wałkami!

Ćwiczenie 1


Ćwiczenie 2


Ćwiczenie 3


Ćwiczenie 4


Ćwiczenie 5

5 Najlepszych Ćwiczeń Na Pozbycie Się Wałeczków Na Plecach i Boczków Reviewed by Rafał on 19:44 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.