Idealna figura po dwójce dzieci – fantastyczna metamorfoza Kasi

Przed Wami kolejna rewelacyjna metamorfoza mamy dwójki dzieci, która postanowiła zmienić siebie i swoje ciało na lepsze. Poniżej znajdziecie historię Kasi, która oczarowała nas swoją determinacją, pracą, systematycznością i efektami.
reklama
Witam! Mam na imię Kasia, jestem matką dwójki dzieci ( córeczka 20msc, syn 6 lat) i jest to jeden z głównych powodów dlaczego zdecydowałam podzielić się swoją historią. Mam cichą nadzieję, że nie tylko uda mi się zmotywować niektórych do zmian ale i też do tego aby się NIGDY nie poddawać. Wiem ile jest osób szczupłych co walczy o wymarzoną sylwetkę, ile z otyłością, ile z niewielką nadwagą a ile nas matek, którym jest czasami ciężko pogodzić się z nieuniknionymi zmianami naszego ciała. Zaczęłam swoją metamorfozę 30 lipca 2015 roku. Nie zaczynałam od poniedziałku czy też od pierwszego dnia nowego miesiąca.ZACZĘŁAM JUŻ! OD RAZU!

reklama
Pierwszym moim krokiem było pójście na siłownie i wykupienie karnetu. Wiele osób oczywiście nie wierzyło w moje cele ale też były osoby które kibicowały mi z całego serca ( mama, mąż, syn, przyjaciółka).

Przez pierwsze dwa miesiące przyznam zmiany były znikome ( zgubiłam tylko 0,9kg ). Od samego początku postanowiłam, że będę wszystko robić sama. Sama ustalać sobie menu czy zestaw ćwiczeń-- czy był to błąd ?? NIE!! Bo tak jak teraz jestem dumna z siebie nie byłam nigdy wcześniej! Wiele się nauczyłam i uczę nadal. Wiele błędów popełniałam, które poprawiałam, podchodziłam jeszcze raz i cisnęłam maksimum. 

Dzisiaj moim celem jest przede wszystkim podtrzymanie tego co mam i co najważniejsze prowadzić zdrowy tryb życia - to on jest kluczem do sukcesu. Nie jednorazowe diety cud czy sezonowe ćwiczenia (bo idzie lato!).

Zaczynając ważyłam 69 kg przy wzroście 172cm - dziś mam 56kg. Wykonywałam różne ćwiczenia - robiłam sobie określone dni na rożne partie ciała .. Ale to nie skutkowało tak bardzo jak chciałam więc postanowiłam połączyć cardio z ćwiczeniami siłowymi... I to było TO!! Od 3 do 4 razy ćwiczę na siłowni i do tego średnio 2 razy w tygodniu w domu z Mel B - 10min spalanie / 10min ABS / 10min pośladki, czasami też włączę Ewkę. 

Mój trening trwa nie dłużej niż 40 do 50 minut. Na siłowni zaczynam od biegu średnio biegam ok 20 min. Potem zaczynam pośladki 3 serie po 30 powtórzeń z 60 kg obciążeniem, następnie uda wewnętrzne 4 serie po 20 powtórzeń z 35kg obciążeniem. Później ćwiczę ramiona ( które również działają na ABS) 3 serie po 15 powtórzeń z 40 kg obciążeniem no i w końcu ABS 5 serii po 20 do 25 powtórzeń z 35kg obciążeniem i na koniec nogi 3 serie po 10 do 15 powtórzeń z 100kg obciążeniem.

Na koniec dowolne ćwiczenia rozciągające na macie przez 5 minut.
reklama
Na kolejnej stronie zobaczysz, w jaki sposób odżywia się Kasia

1 z 2


Idealna figura po dwójce dzieci – fantastyczna metamorfoza Kasi Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:49 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.