Metamorfoza Kasi, która pokazała, że wszystko jest możliwe!

BARDZO WAŻNE- zaczynając biegać czy też ćwiczyć siłowo zaczynałam od naprawdę znikomych kilogramów i dystansu na bieżni. Jeśli potrzebujecie jakiś wskazówek śmiało piszcie na facebook - Kasia Ćwikałowska czy też Instagram - @katekattie

Co jem?

reklama
Uważam, że każdy powinien dobrać sobie menu indywidualnie. Jeśli macie z tym problem odwiedźcie osobę, która jest do tego w pełni kwalifikowana i pomoże wam z dietą. Ja sama ustalam sobie co jem i również czerpie inspiracje z całej masy instgramowych profili.

Najważniejsze jest zdrowe jedzenie, rozważne i w określonej ilości. Podam wam swój przykład menu :

- śniadanie ok 7:00 / 8:00 kawa taką jak lubię + zazwyczaj jest to kanapka z chleba razowego z jajkiem ( warzywa do smaku ) bądź moja ulubiona pasta z całego Avocado , jedno jajko , łyżka stołowa jogurtu greckiego, kilka pomidorów / szczypiorek i sól do smaku. Bądź jest to omlet z Białek lub mój ulubiony na mące kokosowej albo kasztanowej.

- drugie śniadanie ok 11:00 i ZAWSZE jest to owsianka na mleku kokosowym lub migdałowym z łyżka miodu i maliny z wiórkami kokosowymi.

- ok 13:00 / 14:00 sałatka z wybranych owoców bądź smoothie ( moje ulubione to całe mango + 400g truskawek ) czy też szpinakowe połączenia to jest hit ! ( o rożne przepisy pytajcie wujka Google

- ok 16:00 / 17:00 obiad i tu jest różnie. Jest ogromny wybór pomiędzy rybami , mięsem czerwonym czy też drobiowym z dodatkiem kasz / ryżu / pieczonych ziemniaków czy frytkami z batatów + oczywiście warzywa. Mnóstwo przepisów również można czerpać z internetu.

- ok 18:00 / 18:30 trening .

W domu jestem ok 20:00 / 20:30 i ja po treningu jem jakiś jogurt czy też owoce i do tego herbata zielona ( mam wolny metabolizm niestety ) . Zaznaczę, że moje menu jest dostosowane do mojego organizmu bo po wielu próbach wiem co i jak na niego działa i co jeść, w jakiej ilości, żeby ani nie przytyć, ani nie chudnąć.

P.S Miewam czekoladowe wpadki - jak każdy myślę.

reklama
Pozdrawiam i życzę POWODZENIA !!
Najlepszą grupą wsparcia jesteśmy MY sami !!

2 z 2


Metamorfoza Kasi, która pokazała, że wszystko jest możliwe! Reviewed by MotywacjaNonStop on 16:14 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.