Skuteczny Trening w Domu Ujędrniający Pośladki! [wideo]

Ćwiczeń na pośladki możesz znaleźć mnóstwo, jednak nie każdy przypada do gustu i ma się ochotę wykonać go raz jeszcze. W związku z tym chciałabym w dziale “wideo” zaprezentować Ci trening, który według mnie jest warty uwagi i który mam nadzieję, dodasz do  do swoich treningów. Każdy trening czy na pośladki, czy na inną partię ciała jest dokładnie przez nas opisany. W ten sposób możesz się przygotować do treningu. Ważne jest to, aby przed każdym treningiem zrobić rozgrzewkę, a po jego zakończeniu stretching. JA więc do dzieła!

Dzisiejszy trening, jaki przygotowałam będzie poświęcony pracy nad pośladkami i to nie byle jak! Znana nam już Rebecca Louise zaprezentuje 6 rewelacyjnych ćwiczeń, wykonanych w dwóch seriach. Ćwiczenia wykonujemy na każdą stronę po 30 sekund. 
reklama


Trening z "żywiołową blondynką" jest kolejnym, który zamieszczamy na naszym blogu. Bardzo lubimy ćwiczenia z tą Panią ze względu na energię, jaką wnosi i sposób motywowania do wykonania ćwiczeń do końca. Trening na pośladki wg Aniołków Victoria Secrets wybrałam, ponieważ zawiera proste, ale skuteczne ćwiczenia, dzięki którym poprawisz wygląd swoich pośladków. Trening nie jest długi - trwa około 13 minut. Podczas wykonywania ćwiczeń zwracaj uwagę na ich poprawne wykonywanie, dzięki czemu unikniesz ewentualnych kontuzji. Skup się na prawidłowym napinaniu mięśni, które mają pracować podczas danego ćwiczenia. Poczuj je przy każdym powtórzeniu.

Zobacz inny trening na pośladki

TSkuteczny Trening w Domu Ujędrniający Pośladki! [wideo]Opis każdego ćwiczenia:

#1 Trening rozpoczynamy w 30 sekundzie nagrania - od pierwszego ćwiczenia, w którym kładziesz się na brzuchu z wyprostowanymi nogami i rękoma, a raczej dłoniami umieszczonymi na obok ramion - tak wygląda pozycja wyjściowa tego ćwiczenia. Po przyjęciu wyjściowej pozycji przechodzisz do ćwiczenia właściwego - obie nogi podnosisz, uginając do kąta 90 stopni w kolanach i na przemian unosisz w górę raz lewą, raz prawą nogę, po czym wracasz do pozycji początkowej. Staraj się napiąć w tym czasie mięśnie pośladków.

reklama

#2 Drugie ćwiczenie rozpoczyna się w 1:05 minucie - w tym ćwiczeniu przyjmij pozycję, w której będziesz opierać się na wyprostowanych rękach (rozstawionych na szerokość ramion lub trochę szerzej) i kolanach, tworzących kąt prosty (udo-łydka). Wyprostuj jedną nogę, po czym zacznij unosić ją do góry, napinając mięśnie pośladków. Pamiętaj, aby trzymać plecy prosto, nie uginając ich za bardzo w części lędźwiowej. Ćwiczenie to wykonujesz na lewą i prawą stronę.  

#3 Trzecie ćwiczenie rozpoczyna się w 2:35 minucie -  w tym ćwiczeniu pozostajesz w pozycji początkowej z poprzedniego ćwiczenia. Zmiana następuje w dalszej jego części. W tym ćwiczeniu jedną nogę najpierw przenosisz na bok, utrzymując ją ugięta w kolanie (90 stopni), po czym prostujesz "wyrzucając" w tył po przekątnej (z prawej strony na lewą/ z lewej strony na prawą). Ćwiczenie to wykonujesz na lewą i prawą stronę.  

#4 Czwarte ćwiczenie rozpoczyna się w 3:53 minucie - następuje zmiana pozycji początkowej. Połóż się na plecach z rękoma ułożonymi wzdłuż ciała i nogami ugiętymi w kolanach. Ustaw stabilnie stopy, które powinny tworzyć z łydkami kąt prosty. Unieś jedną nogę, prostując ją. Ćwiczenie czwarte polega na podnoszeniu i opuszczaniu pośladków i bioder w górę i dół. Podczas każdego powtórzenia staraj się napinać mięśnie pośladków. Ćwiczenie wykonujesz na lewą i prawą stronę.  

#5 Piąte ćwiczenie rozpoczyna się w 5:05 minucie - połóż się na boku, podpierając na łokciu ręki najbliższej podłożu, nogi złącz i ułóż lekko ugięte w kolanach. Dłonią drugiej ręki możesz podeprzeć się  na podłożu. W tym ćwiczeniu zewnętrzną nogę ugiętą w kolanie unosisz w górę i opuszczasz w dół , pamiętając o napinaniu mięśni pośladków. Ćwiczenie wykonujesz na lewą i prawą stronę.  
reklama
#6 Szóste ćwiczenie rozpoczyna się w 6:21 minucie - ostatnie ćwiczenie to tzw. squat - przysiady, jednak z nogami rozstawionymi szeroko. Ręce w pozycji początkowej trzymaj wzdłuż ciała. W momencie wykonywania przysiadu ręce przekładasz na wysokości klatki piersiowej, złączając je. Podczas powrotu do pozycji początkowej napinaj mięśnie pośladków, poprzez wypychanie bioder w przód. Pamiętaj o trzymaniu pleców prostu oraz utrzymywaniu ciężaru ciała na piętach (nie odrywaj ich po podłoża). Od 6:52 przez kilka sekund przechodzisz do "pulsacyjnego squat".

#7 Pierwsza seria treningu kończy się w 7:05 minucie

#8 Druga seria rozpoczyna się w 7:13 minucie od pierwszego ćwiczenia

#9 Drugie ćwiczenie drugiej serii rozpoczyna się w 7:47 minucie

#10 Trzecie ćwiczenie drugiej serii rozpoczyna się w 8:57 minucie

#11 Czwarte ćwiczenie drugiej serii rozpoczyna się w 10:07 minucie

#12 Piąte ćwiczenie drugiej serii rozpoczyna się w 11:20 minucie

#13 Szóste ćwiczenie drugiej serii rozpoczyna się w 12:33 minucie

#14 Trening kończy się w 13:15 minucie. Brawo!

Poniżej znajdziecie trening na pośladki wg Aniołków Victoria's Secret.Jak Wam się podoba ten trening?
Każdy trening, jaki prezentujemy warto wypróbować podczas swoich treningów.
Dodatkowy trening na pośladki nikomu nie zaszkodził.
Czekamy na Wasze opinie- może macie inne fajne propozycje treningów, które warto zamieścić na blogu? Piszcie w komentarzach.Skuteczny Trening w Domu Ujędrniający Pośladki! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 21:50 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Trening zrobiony! Przyznam, że na na filmie ćwiczenia wyglądają na łatwe i banalne ale naprawdę dają wycisk :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda ze sama trenerka nie ma...posladkow....wiec coz to za motywacja...

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.