3 skuteczne wskazówki jak osiągnąć wyznaczony cel

Każdy z nas w pewnym okresie swojego życia choć raz postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie i pierwsze co to, zabrać się za zrzucić kilka kilogramów. Mamy mocne postanowienia, które z każdym dniem słabną, aż w końcu odpuszczamy. Oczekiwania, jakie mamy nie zawsze idą w parze z rzeczywistością. Jeżeli postanawiamy wprowadzić zmiany w naszym życiu to tak, jak ze wszystkim wymagają one czasu. Dobrze ułożony plan treningowy lub po prostu wdrożenie aktywności fizycznej oraz odpowiednie odżywianie z pewnością w długookresowej perspektywie i włożonym wysiłku w kierunki zdrowego odżywiania przyczynią się do pojawienia wymarzonych rezultatów.


źródło: http://www.topwheypro.com/#!/-bienvenidos/

Kiedy pojawiają się pierwsze zmiany w wyglądzie czujemy się silniejsi, bardziej pewni siebie i zadowoleni, że nasza praca popłaca. Zaangażowanie w pracę nad zmianami będzie znacznie większe, jeżeli dasz z siebie każdego dnia 100%.

Pełnie oddanie się i zerwanie z dotychczasowymi nawykami nie będzie łatwe. Często w początkowej fazie zaczynamy odczuwać fizyczny, emocjonalny lub psychologiczny dyskomfort. Wybory żywieniowe lub treningowe mogą dać się we znaki, wywierając presję. W chwilach słabości i nieuleganie im sprawi, że poczujecie się silniejsi niż kiedykolwiek. Będziecie pewniejsi siebie, polubicie się bardziej, uświadomicie sobie własna wartość i cel – dlaczego tak naprawdę dążę do niego.

Oto 3 sposoby, które w trudnych chwilach pomogą Wam pozostać zaangażowanym i osiągnąć założony cel:

Przyklej swoje cele na lustrze w łazience -
wypiszcie i umieśćcie swoje krótkoterminowe cele w miejscu, w którym codziennie zaraz po przebudzeniu zobaczycie. Pomoże to Wam się skoncentrować na „zadaniu”, zmotywować i podnieść chęć wytrwania w postanowieniu. Wasza łazienka to idealne miejsce, ponieważ zobaczycie swój plan jak pierwszy zaraz po przebudzeniu i jako ostatni przed pójściem spać. Wśród wielkich celów możecie
reklama
zamieścić także te bardziej podstawowe jak, np. chcę mieć więcej energii do zabawy z dziećmi lub wybrać się na wycieczkę)

1 z 3


3 skuteczne wskazówki jak osiągnąć wyznaczony cel Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.