Jaka jest najlepsza muzyka do biegania?

Jakie wybrać piosenki do biegania?

Każdy, kto biega wie jak ważną rolę odgrywa muzyka. Motywuje ona do przebiegnięcia jeszcze jednego kilometra więcej :) Do biegania potrzebujemy odpowiednie buty, które zadbają o nasze stawy, ale nie możecie zapomnieć o słuchawkach do biegania, a przede wszystkim piosenkach.
reklama
Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę - legalny środek dopingujący :D – przynajmniej w moim przypadku.. kiedy mam nową muzykę na mp3 dostaje mega dużego „powera” i chce się biegać!

Jesteśmy tak stworzeni, że bardzo często nam się nie chce.. Jeżeli walczymy sami ze sobą będzie nam bardzo często osiągnąć zamierzony efekt. Nie mówię tutaj o tym, że chcemy przełamywać własne słabości czy podejmować kolejne wyzwania – chodzi tutaj o motywację.

źródło: www.zapetlone.pl

Nie ma lepszej motywacji jak świadomość, że dbamy o własne zdrowie! – zróbcie coś dla siebie! Połączmy przyjemne z pożytecznym :D Mam nadzieje, że w prosty i jasny sposób pokazałem Wam co według mnie jest istotne podczas biegania :D

Teraz pokaże Wam, która muzyka motywuje mnie do biegania!

Darmowa muzyka jest wszędzie, lecz trzeba się tylko rozejrzeć :D Uruchamiamy telefony i biegamy :) Wystarczy, że na YouTube wpiszecie w wyszukiwarce „bootleg remix” i wyskoczy Wam bardzo dużo super motywujących i energetycznych piosenek do biegania.

Poniżej kilka moich propozycji – piosenki di biegania, Najlepsza muzyka do biegania:


Ponad godzinny zestaw piosenek
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego (Mark Corona Bootleg) (Bikini Party Video)
Rihanna vs Metallica - Diamonds Vs The Unforgiven (Djs From Mars Bootleg Remix)Wszystko jest oczywiście uzależnione od rodzaju muzyki jaką lubcie słuchać :D Mam nadzieje, że choć kilka propozycji jakie zamieściłem powyżej przypadną Wam do gustu :D

Macie swoje ulubione piosenki?

Piszcie w komentarzach :D
reklama


Jaka jest najlepsza muzyka do biegania? Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:15 Rating: 5

3 komentarze:

  1. niestety żadne z tych składanek nie są w stanie mnie zmotywować

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ćwiczyć to tylko z Papa Roach ... zawsze sprawia, że się chce,:P

    OdpowiedzUsuń
  3. ACDC, TSA .... nawet jak nie ma już sił biegnie się dalej...

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.