Jaka jest najlepsza muzyka do biegania?

Jakie wybrać piosenki do biegania?

Każdy, kto biega wie jak ważną rolę odgrywa muzyka. Motywuje ona do przebiegnięcia jeszcze jednego kilometra więcej :) Do biegania potrzebujemy odpowiednie buty, które zadbają o nasze stawy, ale nie możecie zapomnieć o słuchawkach do biegania, a przede wszystkim piosenkach.
reklama
Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę - legalny środek dopingujący :D – przynajmniej w moim przypadku.. kiedy mam nową muzykę na mp3 dostaje mega dużego „powera” i chce się biegać!

Jesteśmy tak stworzeni, że bardzo często nam się nie chce.. Jeżeli walczymy sami ze sobą będzie nam bardzo często osiągnąć zamierzony efekt. Nie mówię tutaj o tym, że chcemy przełamywać własne słabości czy podejmować kolejne wyzwania – chodzi tutaj o motywację.

źródło: www.zapetlone.pl

Nie ma lepszej motywacji jak świadomość, że dbamy o własne zdrowie! – zróbcie coś dla siebie! Połączmy przyjemne z pożytecznym :D Mam nadzieje, że w prosty i jasny sposób pokazałem Wam co według mnie jest istotne podczas biegania :D

Teraz pokaże Wam, która muzyka motywuje mnie do biegania!

Darmowa muzyka jest wszędzie, lecz trzeba się tylko rozejrzeć :D Uruchamiamy telefony i biegamy :) Wystarczy, że na YouTube wpiszecie w wyszukiwarce „bootleg remix” i wyskoczy Wam bardzo dużo super motywujących i energetycznych piosenek do biegania.

Poniżej kilka moich propozycji – piosenki di biegania, Najlepsza muzyka do biegania:


Ponad godzinny zestaw piosenek
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego (Mark Corona Bootleg) (Bikini Party Video)
Rihanna vs Metallica - Diamonds Vs The Unforgiven (Djs From Mars Bootleg Remix)Wszystko jest oczywiście uzależnione od rodzaju muzyki jaką lubcie słuchać :D Mam nadzieje, że choć kilka propozycji jakie zamieściłem powyżej przypadną Wam do gustu :D

Macie swoje ulubione piosenki?

Piszcie w komentarzach :D
reklama


Jaka jest najlepsza muzyka do biegania? Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:15 Rating: 5

4 komentarze:

 1. niestety żadne z tych składanek nie są w stanie mnie zmotywować

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ćwiczyć to tylko z Papa Roach ... zawsze sprawia, że się chce,:P

  OdpowiedzUsuń
 3. ACDC, TSA .... nawet jak nie ma już sił biegnie się dalej...

  OdpowiedzUsuń
 4. Racja! Muzyka to podstawa. Uwielbiam ten moment kiedy zakładam mój ulubiony zestaw ciuchów do ćwiczeń z Outhorn, zakładam słuchawki i idę biegać. Swoją drogą bardzo polecam te koszulki https://outhorn.com/koszulka-treningowa-damska-tsdf600---morska-zielen,31,12596.html, świetny stosunek jakości do ceny.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.