Pokonaj cellulit ćwiczeniami raz na zawsze! [5 wideo]

Wakacje minęły, ale to nie oznacza, że nie musimy dbać o swój wygląd. Zacznijmy już dziś pracować nad zmianą wyglądu naszych ud. Zazwyczaj właśnie na udach pojawia się nam cellulit. Koniec z unikaniem krótkich szortów – nie damy się!
Stosując podstawie zasady zdrowego żywienia możemy pozbyć się cellulitu, ale… no zawsze musi być jakieś "ale". Wykonując systematycznie ćwiczenia możemy przyśpieszyć i polepszyć efekt końcowy.
reklama
Zobacz 5 wskazówek, które pomogą Ci w osiągnięciu celu
Kliknij TU

My przejdziemy teraz do ćwiczeń. Jakie treningi wykonywać, aby pozbyć się tzw. Pomarańczowej skórki?

Głównym treningiem na walkę z cellulitem jest oczywiście trening aerobowy. Bardzo dobrze sprawdza się również marsz, pływanie, aerobik czy jazda na rowerze. Trening musi być przygotowywany specjalnie dla nas pod względem intensywności. Ćwiczenia powinny trwać nie mniej niż 35 minut.

Ćwiczenia aerobowe mają na celu spalanie odkładającej się tkanki tłuszczowej z naszego organizmu. Dodatkowo wydalamy przy takim treningu toksyny i pobudzamy funkcjonowanie naszego układu limfatycznego.

Trening powinien być wykonywany systematycznie, aż do osiągnięcia naszego celu
Zobacz nasze propozycję treningów aerobowych =====> Kliknij TU


Najważniejsze przy walce z cellulitem jest to, że nie potrzebujemy do wykonywania ćwiczeń dodatkowych narzędzi. Wystarczą chęci i samodyscyplina. W ten sposób osiągniemy swój cel

Poniżej zamieszczam ćwiczenia na cellulit na udach, biodrach i pośladkach:

  1. Ćwiczenie waga – usiądź na podłodze, wyprostuj plecy oraz nogi. Teraz na przemian unoś obie nogi w górę. Ćwiczenie wykonuj około 5 minut.
  2. Nożyce boczne – kładziemy się na boku, a następnie podnosimy wyprostowaną nogę jak najwyżej i tak przez 2,5 minuty potem zmieniamy bok.
  3. Świeca – kładziemy się na plecach, nogi wyprostowane unosimy pionowo w górę i teraz na zmianę uginamy jedno kolano – wytrzymujemy chwilę, a potem drugie kolano. Ćwiczymy około 5 minut.
  4. Kładziemy się na brzuchu, ręce zaplatamy pod brodą, nogi proste. Teraz na przemian unosimy nogi w górę. Ćwiczenie wykonujemy przez 5 minut.
  5. Ćwiczenia z krzesłem – stajemy na lewej nodze, lewą ręką opieramy się o krzesło. Lekko uginamy kolano i unosimy nogę w bok. Ćwiczymy 2,5 minuty potem zmieniamy nogę.


Dodatkowo zamieszczam poniżej treningi w formie wideo. Niech Was nie zwiedzie ich czas, nawet 5 minutowy trening daje w kość . Polecam przetestować!

Szybka 5 minutówka, która daje w kość!


15 minutowy trening na nogi

reklama
10 minutowy trening na cellulit


10 minutowy trening


30 minutowy trening od PopSugar
Nie damy się!! Wszystko zależy od nas!


Pokonaj cellulit ćwiczeniami raz na zawsze! [5 wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 17:46 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.