Ćwiczenia z gumą: taśma do ćwiczeń receptą na zgrabną sylwetkę

źródło: http://www.kimmerleplan.com/triceps-exercise-index/

# ćwiczenie 4 Tricep Extension - ćwiczenie to angażuje do pracy górną część pleców oraz tylną część ramion. Stań prosto z nogami ustawionymi na szerokość bioder lub jedną nogą lekko ustawioną w przód. Gumę umieść pod prawą stopą. Oba końce gumy złap obiema rękoma razem w tyłu. Utrzymując gumę na ugiętych rękach (łokieć + przedramię muszą tworzyć kąt prosty) wykonaj ich prostowanie ku górze i wróć do pozycji początkowej. Utrzymuj plecy proste, a łokcie blisko uszu.
reklama

źródło: http://www.menshealth.co.uk/exercise/resistance-band-chest-press

# ćwiczenie 5 Lying Chest Press - jest to ćwiczenie na klatkę piersiową. Kluczem jest tu powolne wykonywanie ruchów, podczas których napinane są mięśnie. Wykonując to ćwiczenie połóż się na plecach na podłodze (z nogami ugiętymi w kolanach) lub ławeczce treningowej i umieść pod nimi gumę. Powinna ona znajdować się pod łopatkami. Końce gumy złap rękoma i unieś je w górę na wyprostowanych rekach.W tej pozycji wykonaj rozłożenie rąk na boki tak, aby ramię z przedramieniem tworzyły kąt prosty. Wróć do pozycji początkowej i powtórz ćwiczenie.
reklama

źródło: http://www.oxygenmag.com/article/fitness-on-the-fly

# ćwiczenie 6 Lunges - ćwiczenie niezwykle skutecznie angażuje pośladki oraz uda.

Stań prosto z nogami lekko rozstawionymi. Pod prawą nogą umieść gumę i złap jej końce obiema rękoma przed sobą na wysokości klatki piersiowej.

Z tej pozycji wykonaj przeniesienie lewej nogi w tył i wykonaj obniżenie ciała tak, aby prawa i lewa noga utworzyły kąt prosty (udo-łydka) i wróć do pozycji początkowej.
reklama
Pamiętaj zachowaniu prostych pleców oraz nieprzekraczaniu kolanem prawej nogi linii palców stóp. Powtórz na drugą nogę po wykonaniu wszystkich powtórzeń.Ćwiczenia z gumą: taśma do ćwiczeń receptą na zgrabną sylwetkę Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:43 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.