Trening na płaski brzucha i mocny core z hantlami!

Wiele osób rozpoczynając regularne ćwiczenia często skupia się na utracie dodatkowych kilogramów oraz wypracowaniem płaskiego i umięśnionego brzucha. 

reklama
O ile zgubienie kilku kilogramów dzięki większej aktywności fizycznej jest do zrobienia, o tyle wypracowanie umięśnionego brzucha wymaga więcej wysiłku i cierpliwości.

Trening na płaski brzucha i mocny core z hantlami

Aktywność fizyczna pomaga wrócić do prawidłowej wagi oraz utrzymać ją, jednak musi zostać połączona z odpowiednią zdrową dietą, która pozwoli zdecydowanie szybciej osiągnąć świetną sylwetkę. Trenując wzmacniane są mięśnie w całym ciele. Skupienie na płaskim brzuchu to nie wszystko. Jeżeli chodzi o górne partie ciała to oprócz mięśni brzucha, istotniejszy jest mocny core, czyli centrum naszego ciała – nasz tułów. On pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy ciała, odpowiada za siłę i ogólną wytrzymałość ciała czy gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych czynności czy ćwiczeń.
reklama

Mocne mięśnie całego tułowia są niezwykle ważne, dlatego tym razem poniżej znajdziesz przyjemny 30-minutowy trening wzmacniający i budujący mocny core oraz płaski brzuch. Do treningu będziesz potrzebować hantli – pary lżejszych oraz jeden nieco cięższy. Hantle możesz zastąpić butelkami z wodą.
reklama
Trening na płaski brzucha i mocny core z hantlami! Reviewed by Sylwia on 19:59 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.