15-minutowy trening na brzuch i boczki!

Boczki to nic innego jak nadmiar tkanki tłuszczowej ulokowany wokół brzucha i bioder. Choć problem jest głównie kosmetyczny to, jednak nikt ich nie lubi. 

reklama
Większość ludzi myśli, że robienie tradycyjnych brzuszków pomoże im pozbyć się fałdki na bokach brzucha, jednak są w błędzie. Prawidłowo wykonane brzuszki wzmacniają przede wszystkim mięśnie proste brzucha, czyli te z przodu. Boczki natomiast znajdują się po bokach brzucha.

15-minutowy trening na brzuch i boczki!
źródło

W tym przypadku nie wystarczy jedynie wzmocnienie mięśni, ale spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Boczki jak wspomniano to głównie tłuszcz. Aby się ich pozbyć oprócz ćwiczeń sercowo-naczyniowych potrzebujesz także zdrowej diety. Jeżeli chodzi o ćwiczenia aerobowe, które pozwalają na spalenie większej ilości kalorii warto postawić na różny tym ćwiczeń. Nie wykonuj za każdym razem tego samego zestawu – mieszaj ćwiczenia cardio z HIIT o zmiennym tempie. Odpowiednie ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie pleców oraz mięśnie skośne brzucha będą zdecydowanie pomocne w zmniejszeniu boczków. Ćwicz prawidłowo swoje ciało, a z pewnością zobaczysz rezultaty.
reklama

Pozbycie się boczków i wypracowanie ładnego brzucha w każdym jego centymetrze wymaga pracy wszystkich jego mięśni. Po wykonanym treningu aerobowym dodaj poniższe ćwiczenia na zakończenie. 

Zobacz 15-minutowy trening na brzuch i boczki, który pomoże Ci przyspieszyć efekty:

reklama


15-minutowy trening na brzuch i boczki! Reviewed by Sylwia on 19:45 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.